Girls’ Generation’s Sooyoung Addresses Her Relationship with Jung Kyung Ho on ‘One Night of Entertainment’

Girls’ Generation Sooyoung ‘One Night Of Entertainment’ Programında Jung Kyung Ho ile İlişkisi Hakkında Konuştu

Girls’ Generation Sooyoung ‘One Night Entertainment’ programının 8 Ocak’taki bölümünde Jung Kyung Ho ile ilişkisi hakkında açıklama yaptı.

SM şirketinin ve aktörün temsilcisinin dedikoduları doğrulamasından sonra, Sooyoung sunuculuk yaptığı eğlence programında ilişkisini yorumladı.

Sooyoung:”Güzel yorumlarda bulunan pek çok kişiye minnettarım. Bunu daha önce söylemediğim için üzgünüm. Hayal kırıklığı yaşayan ve beni tebrik eden kişiler var. Fanlarım çok şaşırmış olmalılar.  Ben de çok şaşırdım.  Sizi şoka soktuğum için özür dilerim. 2014 yılında benim hakkımda haberler duyacaksınız,  ama Girls’ Generation albüm promosyonları ile ilgili daha güzel haberler duyacaksınız. “dedi.

Blingbling*

Girls’ Generation’s Sooyoung personally addressed her relationship with actor Jung Kyung Ho on the January 8th episode of ‘One Night of Entertainment’.

Many were in disbelief after both SM Entertainment and the actor’s reps confirmed that the rumors the two stars are dating were true. As host of the entertainment show, Sooyoung took the time to comment.

She said, “I’m thankful for the kind words from so many people. I’m sorry for not telling you earlier. There were those who were disappointed and those who congratulated me. My fans were probably very surprised. I was the most shocked. I apologize for shocking you… For the rest of 2014, personal news is good too, but you’ll hear a lot of good news from Girls’ Generation’s various album promotions.”

08.01.2014 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.