GI (Global Icon)’s Pre-Debut Song “Moonlight Legend” for ‘Sailor Moon’ OST Receives Attention

GI (Global Icon)’ın ‘Sailor Moon’ OST’si Olan Çıkış Öncesi Şarkısı “Moonlight Legend” Büyük İlgi Görüyor

Uzun zamandır beklenen erkeksi kız grubu GI (Global Icon) çıkış yaptı ancak çıkış öncesinde bir şarkıda yer aldığı haberi alındıktan sonra grup şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı!

Çıkışlarının öncesinde GI üyeleri Aram, Hayeon ve Eunji Kore kablolu kanalı Anibox TV’de yayınlanmakta olan ‘Sailor Moon’ animesi için “Moonlight Legend” şarkısını seslendirdi. Hayranlar üyelerin seslerini tanıma konusunda hoş bir sürpriz yaşadılar ve erkeksi kız grubunun şarkıyı, feminen karakter Sailor Moon ile mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde seslendirmesi hayranları daha da şaşırttı.

GI şu anda çıkış şarkısı “Beatles”in promosyonlarını yapıyor.

Min-Hee Chang^^

It hasn’t been long since the tomboy girl group GI (Global Icon) made their debut, but their interesting past is already receiving attention following news that the group participated in a song prior to their debut!

Prior to their debut, GI’s Aram, Hayeon, and Eunji sang for the song “Moonlight Legend” for the cartoon ‘Sailor Moon‘, which airs on the Korean cable channel Anibox TV. Fans were pleasantly surprised upon recognizing their voices and even more surprised that the tomboy girl group perfectly sang in the likeness of the feminine character Sailor Moon.

GI are currently promoting their debut song “Beatles“.

17.04.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.