G-Dragon Reveals His New Album is 70% Completed

G-Dragon Yeni Albümünün %70’inin Tamamlandığını Açıkladı

G-Dragon 21 Mart tarihinde Seoul’deki Hwagok-dong, Gangseo-gu’da bulunan KBS Sports World’de yakında gerçekleşecek ’2012 G-Dragon World Tour: One of a Kind’ ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

G-Dragon basın toplantısı sırasında, “BIGBANG dünya turnesinin üzerinden çok uzun zaman geçmedi, bu yüzden fiziksel ve zihinsel olarak yorgunum. Bu solo turneye hazırlanmak bana yeni bir enerji ve umut veriyor. Bu, kendimi geliştirebilmem için bir şans. Bu dünya turnesine hazırlanırken daha güçlü bir solo albüm yapabileceğimi düşünüyorum. Şu anda yeni albümün %70-80’i tamamlandı,” dedi.

G-Dragon güldü ve, “Genel müdür Yang Hyun Suk yeni albümüm hakkında konuşmamamı söyledi. Geçen yıldan bu yana yeni albümüm üzerinde çalışıyorum, fakat onu yayınlamak için doğru zaman olduğunu düşünmüyorum. Daha hırslıyım ve albümü düzenliyorum. Albümün kesin yayınlanma tarihi bir sır, fakat turne aracılığıyla yeni bir şarkı yayınlayacağım ve çok geçmeden de yeni albümü piyasaya çıkaracağım,” diye ekledi.

YG Entertainment, “BIGBANG’in geçen yılki dünya turnesinden dolayı, G-Dragon’un ‘One of a Kind‘ mini albümünün tanıtımları çok kısa kesildi. Bu albümdeki şarkılarla daha fazla performans sergileyecek olması hayranları için güzel bir hediye olacak,” dedi.

G-Dragon’un dünya turnesinin yapım yönetmenleri, “Bu konserin konsepti ‘sanatçı G-Dragon’. Solo sanatçı G-Dragon’u BIGBANG üyesi olmasının dışındaki şekillerde göstereceğiz,“ şeklinde açıklama yaptılar.

primadonna

On March 21, G-Dragon held a press conference at KBS Sports World in Hwagok-dong, Gangseo-gu, Seoul for the opening of his upcoming ’2012 G-Dragon World Tour: One of a Kind’.

During the press conference he stated, “It hasn’t been long since the BIGBANG world tour, so I’m exhausted both physically and mentally. But I’ve got my second wind and hopes up by preparing for this solo world tour. It’s a chance for me to upgrade myself. I think I can make my new solo album more solid while I prepare for this world tour. The new album is currently about 70-80% done.”

G-Dragon laughed and added, “CEO Yang Hyun Suk told me not to talk about my new album yet. I’ve been working on it since last year, but I don’t think this is the right time to release it. I’m being more ambitious and editing it. The exact time of when I’m going to release the album is a secret, but I’ll be releasing a new song through the tour, and I’m going to release the new album soon.”

YG Entertainment stated, “Honestly, due to BIGBANG’s world tour last year, G-Dragon’s promotions for his mini album ‘One of a Kind‘ was very short lived. This will be a good gift for his fans because he’s going to put on various stages from that album.”

G-Dragon’s creative directors for the world tour said, “This concert’s concept is ‘the artist G-Dragon’. We’re going to show the solo artist G-Dragon beyond just as a BIGBANG member in various ways.“

21.03.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.