G-Dragon and Jung Hyung Don and Many More Nominated for Best Couple at MBC Entertainment Awards

G-Dragon ve Jung Hyung Don ve Daha Fazlası MBC Eğlence Ödülleri’nde En İyi Çift Kategorisinde Aday Olarak Gösterildi 

2013’ün sonlarına yaklaşırken MBC, 2013 MBC Eğlence Ödülleri için ‘En İyi Çift’ adaylarını açıkladı.

En iyi çift için oylama 5 Aralık’ta açılarak hayranların ödül gecesinin olduğu tarih 29 Aralık’a kadar oy kullanmalarına olanak sağladı.

We got Married çiftlerinden; SHINee Taemin ve A Pink Son Na Eun, Yoon Han ve Lee So Yeon, Jung Joon Young ve Jung Yumi de adaylar arasında. Ayrıca, Real Man’in pozitif erkek kardeşleri ZE:A Park Hyung Sik ve Ryu Soo Young’un da olduğu adaylar arasında “Dad! Where Are We Going”den Yoon Hoo ve Song Ji Ah da var.

Sadece aday olarak gösterilmeleriyle bile kahkahaları beraberinde getiren çift Jung Hyung Don ve BIGBANG’den G-Dragon, çok konuşulan Infinity Challenge’daki birbirlerine karşı halkın önündeki sevgi gösterileri tutulmalarını sağladı.

2013 MBC Eğlence Ödülleri 29 Aralık’ta Kore saatiyle 20.40 itibari ile televizyonda gösterilecek.

pwanggatime

With 2013 wrapping up, MBC unveiled its Best Couple nominees for its2013 MBC Entertainment Awards.

The poll for the best couples opened up on December 5, allowing fans to vote until December 29, when the award show will take place.

The nominees include We Got Married couples, SHINee’s Taemin-A Pink’s Son Na Eun, Yoon Han-Lee So Yeon, and Jung Joon Young-Jung Yumi. Also included were Real Man’s positive brothers, ZE:A’s Park Hyung Sik and Ryu Soo Young, as well as Dad! Where Are We Going?’s Yoon Hoo and Song Ji Ah.

Bringing some laughter by just being nominated, Jung Hyung Don and BIGBANG’s G-Dragon also made the cut for their much-talked about public display of affection on Infinity Challenge.

The 2013 MBC Entertainment Awards will take place on December 29 from 8:40 PM (KST).

06.12.2013 – mwave

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.