f(x)’s Victoria Gives Her Thumbs Up As a Judge to the Talented Hopefuls of ‘Superstar China’

f(x)’ten Victoria Bir Jüri Olarak ‘Superstar China’nın Yetenekli Adaylarını Onayladı

f(x)’ten Victoria, ‘Superstar K’nin Çin versiyonu olan ‘Superstar China’nın özel bir jüri üyesi olarak yarışmacıları desteklemek üzere kendi ülkesi Çin’e geri döndü.

Victoria duygularını, “Sadece bir günlüğüne jüri olmama rağmen, iyi bir deneyim oldu ve çok şey öğrendim. Alan Tam-sunbae~ Sabo Ryang-sunbae, iyi iş çıkardınız! İkinizle birlikte çalışmak büyük bir onurdu.” şeklinde dile getirdi.

“Yarışmacıların tümü iyi iş çıkardı. Onların tüm hayallerini gerçekleştirmelerini umuyorum. Kendinize inanın~ Personel ve temsilciler de iyi iş çıkardı. Ayrıca dışarıda bekleyen hayranlar çok çalıştı~ Superstar China! Fighting!” diye ekledi.

Hayranlar, “İyi iş Victoria”, “Programın yayınlanması için sabırsızlanıyorum” ve “Kalbi de yüzü kadar güzel” gibi yorumlarda bulundular.

‘Superstar China’ bu temmuz ayında ekranlara gelecek.

Min-Hee Chang^^

f(x)’s Victoria returned to her home country of China to encourage contestants as a special judge for the Chinese version of ‘Superstar K’, ‘Superstar China’.

Victoria shared, “Superstar China. Although I was only a judge for one day, it was a good experience, and I learned a lot. Alan Tam senior~ Sabo Ryang senior, you did well! It was really an honor to work with you two.”

“All of the contestants did well, and I hope you all achieve your dreams. Believe in yourself~ Fighting! Also, the staff and representatives did well~ The fans who waited outside also worked hard~ Superstar China! Fighting!”

Fans commented, “Good job, Victoria”, “I can’t wait for the broadcast”, and “Your face and heart are both pretty.”

‘Superstar China’ will air this July.

05.06.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.