FTISLAND′s Lee Jae Jin and AOA′s Choa Sing to Promote ′High School Musical′

FTISLAND′dan Lee Jae Jin ve AOA Grubundan Choa ′High School Musical′i Tanıtmak için Şarkı Söyledi

FTISLAND′dan Lee Jae Jin ve AOA grubundan Choa bir düet için bir araya geldi.

Kore’nin High School Musical’inin iki yıldızı Lee Jae Jin ve Choa, 20 Mayıs tarihinde Seoul Cheongdam-dong’daki CGV Cinecity M Cube’de düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Basın toplantısında iki şarkıcı Frankie Valli klasiği bir aşk şarkısı olan I Can′t Take My Eyes Off of You’yu seslendirdi.

Filmin orijinalinde Zac Efron’un canlandırdığı Troy isimli erkek başrolü canlandıracak olan Lee Jae Jin, “Bu 2009’da rol aldığım Rain Shower (Sonagi) müzikalinden sonra ikinci müzikalim ve Rain Shower müzikalindeki rolümden tamamen farklı olan, zeki ve sorumluluk sahibi bir karakteri canlandıracağım için mutluyum. Troy rolünün daha iyi bir oyuncu olmama yardımcı olacağına inanıyorum. Beklentileri boşa çıkarmamak için çok çalışacağım,” dedi.

High School Musical Choa’nın ilk müzikal deneyimi olacak. Choa basın toplantısında, “Ben matematikte başarılı, güzel, şarkı söylemede iyi olan ve her alanda en iyi olan, sevimli ve utangaç kız Gabriella’yı canlandıracağım. Her alanda en iyi olmasam da, filmi izledikten sonra karakterle pek çok ortak noktamız olduğunu hissettim,” dedi.

“Özellikle utangaçlık ve çekingenlik faktörleri benzer, bu yüzden karakterin içine dalıp en iyisini yapacağım. Çünkü birlikte çalıştığım büyüklerim çok samimi, çalışırken çok mutlu oluyorum,” diye ekledi.

Müzikal 2 Temmuz tarihinde Seoul Blue Square’de sahnelenmeye başlayacak.

primadonna

FTISLAND′s Lee Jae Jin and AOA′s Choa have gotten together…for a duet.

The two stars of Korea′s High School Musical, Lee Jae Jin and Choa, appeared at the musical′s press conference at CGV Cinecity′s M Cube in Seoul′s Cheongdam-dong on May 20.

At the press conference, the two singers performed a cover of the classic Frankie Valli love song, I Can′t Take My Eyes Off of You.

Lee Jae Jin, who will be playing the male lead, Troy, (played by Zac Efron in the movie original), said, “This is my second musical since Rain Shower (Sonagi) in 2009, and I′m happy I′ll be acting in a bright and responsible role this time, completely different from the one I took up for Rain Shower. I believe my new role as Troy will help me become a better actor. I′ll work hard to live up to expectations.”

For Choa, High School Musical will be her first musical attempt. At the press conference, she said, “I will be playing the role of the lovely, shy girl Gabriella, who excels in math, is pretty, is good at singing and is an ′umchinddal′. Even though I′m not an ′umchinddal′, after watching the movie, I felt that there were surprisingly a lot of similarities [between me and the character].”

“The shy and bashful elements are especially similar, so I want to immerse myself in the character and do well. Because the seniors I′m working with have been so warm, I′ve been practicing happily.”

The musical will premiere on July 2 at Seoul′s Blue Square.

21.05.2013 – enewsWorld

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.