Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Duyurusu - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: KOREA (한국) (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-54620-44397.html)
+--- Forum: Korea's Relationship with Turkey (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-s-relationship-with-turkey.html)
+---- Forum: Education Relations In The Field (https://www.korea-fans.com/forum/forum-education-relations-in-the-field.html)
+---- Konu Başlığı: Türkiye Muharip Gaziler Derneği Duyurusu (/konu-turkiye-muharip-gaziler-dernegi-duyurusu.html)Türkiye Muharip Gaziler Derneği Duyurusu - puduhepa1307 - 06-07-2011

[Resim: gazi3copy.jpg]


KORE GAZİSİ TORUNLARININ DİKKATİNE!


1. Güney Kore Devleti zaman zaman yüksekokullarda okuyan Kore Gazilerimizin torunlarına; ücretsiz-düşük ücretli eğitim, kültürel faaliyetler, Kore'ye ziyaret gibi bazı konularda derneğimiz aracılığıyla çeşitli imkânlar sağlamaktadır.

Bu imkânlardan bazıları;
Kore üniversitelerinde lisans ve lisansüstü eğitim,
Türkiye'de yüksekokulda okuyan öğrencilere eğitim yardımı kapsamında maddi destek,
Kore'de düzenlenen bazı etkinliklere davet,
olarak sıralanabilir.

2. Kore Gazilerinin torunları ile iletişim kapsamında; söz konusu imkânlar hakkında öğrencileri bilgilendirmek, istifadelerini sağlamak amacıyla öğrenci veri tabanı oluşturulacaktır.

3. Koreli yetkililer tarafından derneğimize bu konuda herhangi bir talep gelirse, veri tabanı esas alınarak sizlere ulaşılacak, istenilen kriterlere göre değerlendirme ve seçim yapılacaktır. Gerektiğinde sizlerle tekrar temas edilecektir.

4. Kore'deki üniversite eğitimi için iyi derecede İngilizce bilmek koşulu aranmaktadır.

5. Veri tabanı için istenilen bilgi formu aşağıdadır. Koreliler tarafından istenilecek ek bilgiler sonradan bildirilecektir. Form, derneğimizin [email protected] adresine gönderilecektir.

6. Bütün bu işlemlerin yapılabilmesi için Kore Gazisi / Dul Esin veya Yetimin derneğimize üye olması koşulu aranacaktır.TÜM ÖĞRENCİLERE ÖĞRENİM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.NOT: Bilgi formu, derneğimize e-posta ile gönderilecektir.M.Şükrü TANDOĞAN
Genel Başkan


Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız! / Click Here For Details!

RE: Türkiye Muharip Gaziler Dernegi Duyurusu - taemin_shinee - 06-07-2011

Paylasim için tesekkürler. Onay
Yine çok faydali bir konu, dikkate alinmasi gerekir. Alkis