Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (https://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu Başlığı: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting (/konu-3-korea-fans-rize-bulusmasi-korea-fans-3rd-rize-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - filizkarali - 16-07-2011

(16-07-2011, Saat: 22:08)sagopa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograflar çok güzel. Hepiniz çok tatlisiniz. Kalp

Hepimizin adina cevap veriyorum onlar da gelince cevaplar hysterical
Tesekkürler Happy0064Happy0064

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - meryem53 - 16-07-2011

(16-07-2011, Saat: 22:08)sagopa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograflar çok güzel. Hepiniz çok tatlisiniz. Kalp

Tesekkür ederiz. Biggrin Opucuk

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - emine53 - 16-07-2011

Sahane bir gündü. Biggrin Filiz Sule'yle(sule5353) bana kalp yaptirmaya çalisirken gülmekten kalp krizinden gidiyorduk nerdeyse.hysterical Kaç saat hiç susmadan konustuk bilmiyorum. AtkilicBiggrin Valla Siwon'un mimklerini geçtik.hysterical 3 bulusmamizda yagmurlu geçti. Eee sonuçta burasi Rize. Yagmurumuz eksik olmaz. Abaza Filiz'in dedigi gibi yagmur getiren kizlariz. Abaza Her seye ragmen harika harika bir gündü. Seviyorum sizi Koredaslarim. BiggrinKalpOpucuk

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - sule5353 - 16-07-2011

hystericalhysterical Emine unnim senin parmagin sekil almiyordu.Biggrin
Ek olarak Sena ile tanistik.Biggrin
Üçünüz Super Junior, ikiniz SS501, ben orta BIGBANG...Biggrin
Bu bulusma harbiden çok konustuk.Biggrin
Keske daha erken bulussaydik zaman sikintimiz olmazdi.
Kaleye ilk kez çikan ben kaleyi daha görkemli bekliyordum. Ama manzarasi güzeldi.
Çok eglendim, gelmeyenler üzülsün.bee

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - filizkarali - 17-07-2011

Evet ben geldimSmile
Ben yokken konusmussunuz da konusmussunuzSmile
Öhöm öhöm ben daha günün yorumunu yapmadim hysterical

(16-07-2011, Saat: 22:46)meryem53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iste bizim couple Biggrin süperiz Abaza

Evet çingukum biz süper couple_iz Super

(16-07-2011, Saat: 22:50)meryem53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Illa her yerden çikacak senin elin çingukum hysterical

Ahh çingum benim elim bu iste sahibine çekmis rahat durur mu hysterical

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - filizkarali - 17-07-2011

(16-07-2011, Saat: 23:46)emine53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sahane bir gündü. Filiz Sule'yle(sule5353) bana kalp yaptirmaya çalisirken gülmekten kalp krizinden gidiyorduk nerdeyse.hysterical Kaç saat hiç susmadan konustuk bilmiyorum. Valla Siwon'un mimklerini geçtik.hysterical 3 bulusmamizda yagmurlu geçti. Eee sonuçta burasi Rize. Yagmurumuz eksik olmaz. Filiz'in dedigi gibi yagmur getiren kizlariz. Her seye ragmen harika harika bir gündü. Seviyorum sizi Koredaslarim. KalpOpucuk

Ayy ayy sekle girmeyen ellerSmile
Bayagi zorlandim ama sonunda basarabildim diyebilir miyimOnay hysterical

Artik bizim ekibin adi yagmur getiren kizlar olsunSmile
Oppislerimden çalayim^^
Opucuk Na du saranghae Heart

(16-07-2011, Saat: 23:54)sule5353 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emine unnim senin parmagin sekil almiyordu.
Ek olarak Sena ile tanistik.
Üçünüz Super Junior, ikiniz SS501, ben orta BIGBANG...
Bu bulusma harbiden çok konustuk.
Keske daha erken bulussaydik zaman sikintimiz olmazdi.
Kaleye ilk kez çikan ben kaleyi daha görkemli bekliyordum. Ama manzarasi güzeldi.
Çok eglendim, gelmeyenler üzülsün.bee

Ah Emine ve parmaklariSmile hysterical

Ahh Sule'm ben yari V.I.P sayilirim, müziklerini seviyorum keratalarin Super Hadi BIGBANG 1.5 olsun hysterical
Ah konusmak ki ne konusmak Happy0064
Ben ve çenemSmile Ah çenem hala agriyor hysterical
Sena'm senle de tanistigima ne kadar memnun oldum bilemezsin
Koredasim okuldasim, DoubleS'dasimOpucuk

Sizleri seviyorum canlarOpucuk

Evet gelelim benim yorumuma Smile
Gerçi farkli birsey söylemeyecegim
Sanirim sizi ne kadar sevdigimi biliyorsunuz Opucuk
Bugün yagmura ragmen geldiniz ya Allahrazi
Heart

Bu bulusmada fatma ile yakindan tanisma firsati buldumOpucuk
Sena ile de tanisip kaynastim. Efsane hikayesi beni bekle Atkilic
Bu yüzden iyiki o kadar da kalabalik olmadi dedim Angel
Gelmeyenler kesinlikle çok güzel bir anidan mahrum kaldilar. Sizin için üzgünüm Tongue
Evet uzun lafin kisasi; Ramen Gününü ne yapiyoruz hystericalhysterical

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - emine53 - 17-07-2011

Napayim parmaklarimi bir türlü bükemedim.hysterical Suleyle dogru bir kalp bile yapamadik.Dodgy
Benim de çenem hala agriyor Biggrin O kadar hararetli konustukkihysterical Senacim senle tanistigima çok memnun oldum.Opucuk Gelmeyenler çok sey kaçirdi.Sleepy

Artik önümüzde bulusmalara, ara bulusmalara bakacagizSmileOnay

Yahu herkes nerde kiz emine Smile)
Sulem çingukum nerdesiniz Huh