Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (https://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu Başlığı: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting (/konu-3-korea-fans-rize-bulusmasi-korea-fans-3rd-rize-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - meryem53 - 15-07-2011

Haha yap çingum Onay ben de yaptirsam mi bizimkilere ne etsem Abaza

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - emine53 - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 1:50)filizkarali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz çingumla konustuk da bulusunca bir gün de ramen günü yapalim diye
Ne dersin sulecim?
Yakaladim sizi Biggrin Bensiz mi ramen yemeye gitcektiniz cry

Çubuklar dayima yaptiralim süper yapar BiggrinKralgul

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - filizkarali - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 4:56)emine53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-07-2011, Saat: 1:50)filizkarali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz çingumla konustuk da bulusunca bir gün de ramen günü yapalim diye
Ne dersin sulecim?
Yakaladim sizi Biggrin Bensiz mi ramen yemeye gitcektiniz cry

Çubuklar dayima yaptiralim süper yapar BiggrinKralgul

Hehe, basildik SaklanPolis
Sensiz bir yere gider miyiz tatlim. Sensiz geçer mi bogazimizdanAngel

Dayin yapar mi acep, yaptiralim YourockYourock

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - emine53 - 15-07-2011

Öyle seyleri güzel yapiyor.Bize diyodiki çubuk alinca demirlerinden alin tahtalarini ben de yaparim Biggrin Öyle seyler gelir elinden ama köye gittigimde yaptirabilirim Angel

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - filizkarali - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 16:08)emine53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle seyleri güzel yapiyor.Bize diyodiki çubuk alinca demirlerinden alin tahtalarini ben de yaparim Biggrin Öyle seyler gelir elinden ama köye gittigimde yaptirabilirim Angel

Tatlim o isin esprisiydiBlush
Bilmem ki gerçegi gibi olur mu Confused
Ya zaten Ramen gününe daha var. Çaydan sonra ancak yapabiliriz.
Çünkü bir sonraki hafta sizin çay baslar.
Sonra bizimki
Ee sonra Ramazan zatenAngel
Araya bayagi zaman girmis olacak yani Undecided

Kardesim Istanbulda ikna edebilirsem ona aldirtirimOnay
Ama o da pek huysuzdurConfused
Ama bende pes edecek cinsten degilim Abaza

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - sule5353 - 15-07-2011

Rize'de chopstick olamaz mi?? Rize'de ramen var, Koreli var... Chopstick nasil olmaz???
Taki Shop'ta o çubuklarin saça takilanlarini görmüstüm ayni ama saça takiliyor.BiggrinBiggrin
Gittigidiyor.com'a baktim üç çift 12,5 TL.
10 çift 15 TL o daha uygunmus.Biggrin

Ben de ilkten saka yapmistim Biggrin Ama yaptirmayi düsünüyorum Abaza
Evet haftaya çayimiz basliyor Dodgy Biz de ramazandan sonra yapariz Rolleyes

(15-07-2011, Saat: 16:42)emine53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de ilkten saka yapmistim Biggrin Ama yaptirmayi düsünüyorum Abaza

Ramazandan sonra da okullar basliyorSmile
Ben de is hayatina atiliyorum malumHappy0064Happy0064
Bir Pazar yapariz artikSmile
Hem o zaman fd53 unnimde katilir bizeSmile O da gelmis olur Istanbul'dan.Alkis

RE: 3. Korea-Fans Rize Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Rize Meeting - sule5353 - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 16:47)filizkarali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-07-2011, Saat: 16:42)emine53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de ilkten saka yapmistim Biggrin Ama yaptirmayi düsünüyorum Abaza

Ramazandan sonra da okullar basliyor
Ben de is hayatina atiliyorum malumHappy0064Happy0064
Bir Pazar yapariz artikSmile
Hem o zaman fd53 unnimde katilir bizeSmile O da gelmis olur Istanbul'dan.Alkis

Fatma ablaya diyelim getirsin chopstick.Smile

(15-07-2011, Saat: 16:54)sule5353 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatma ablaya diyelim getirsin chopstick.Smile

Aa iyi düsündün kiz söyleyelim.
Ama nette de hiç göremiyorum ki Confused
Face'den mesaj atayim ben yineSmile

Bu arada Karfur'da yeniden getirtir insallah Ramen.
Onu orayla görüsmek lazimUndecided