Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (https://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu Başlığı: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting (/konu-hatay-korea-fans-3-bulusmasi-korea-fans-hatay-3rd-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Maria - 15-07-2011

Siz 4'e kalmayin. 3'te biz kendi aramizda baslariz. Onlar gelene kadar zaman su gibi geçer zaten. ^^

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Bidam55 - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 1:06)Maria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz 4'e kalmayin. 3'te biz kendi aramizda baslariz. Onlar gelene kadar zaman su gibi geçer zaten. ^^
Bencede zaman hizli akiyor hem birazda önceden kaynasmis oluruz.

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - seyhan - 15-07-2011

Yogun istek üzerine bulusma içerigi hakkinda bilgi verecegim.Öncelikle misafirimizle tanisacagiz.Kore sevgimizi paylasacagiz.Evimizden getirdigimiz,bize has yiyeceklerimizden tadacagiz.Sarki söyleyecegiz.Chopstick (Yemek çubugu)kullanma yarismasi yapacagiz.Vee künefe yemeye gidecegiz.Eger vakit olursa belki çarsi içinde bir gezi düzenleyebiliriz.Gönüller bir olduktan sonra çok güzel vakit geçirecegimize inaniyorum..

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - shawol jonghyun - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 11:53)seyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yogun istek üzerine bulusma içerigi hakkinda bilgi verecegim.Öncelikle misafirimizle tanisacagiz.Kore sevgimizi paylasacagiz.Evimizden getirdigimiz,bize has yiyeceklerimizden tadacagiz.Sarki söyleyecegiz.Çubuk tutma yarismasi yapacagiz.Vee künefe yemeye gidecegiz.Eger vakit olursa belki çarsi içinde bir gezi düzenleyebiliriz.Gönüller bir olduktan sonra çok güzel vakit geçirecegimize inaniyorum..

Güzelmis. Biggrin

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - seyhan - 15-07-2011

Az zamanda hizli yol aliyoruz.Bir zamanlar diger illere gipta ile bakarken bizde kendi çapimizda toplaniyoruz.Belki imkanlarimiz kisitli çok güzel seyler yapmak istiyoruz.Ama bu gönül, bu sevgi ve el birligiyle her sey çok güzel olacak.ve daha neler yapacagiz.Birlikten kuvvet dogar...

Bu kadar duygusallik yeter.Ben gidip yapragimi sarayim.Insallah güzel bir yaprak sarmasi yapacagim.Kiymetinizi bilin bu sene ders çalisiyorum diye evdekilere bile sarmamistim.Açilisi yapiyorum..

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - lee min ho+1 - 15-07-2011

bende katilcamm

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Baseka - 15-07-2011

Seyhan abla cok yapipta zahmete girme, unutma tadimlik, zaten 2 kisiler misafirlerimiz, bir de Yakup Bey için yap yeterli olur, öyle aman aman 1 tencere sarma sakin. Biggrin

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - shawol jonghyun - 15-07-2011

(15-07-2011, Saat: 15:23)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seyhan abla cok yapipta zahmete girme, unutma tadimlik, zaten 2 kisiler misafirlerimiz, bir de Yakup Bey için yap yeterli olur, öyle aman aman 1 tencere sarma sakin. Biggrin

Sarma mi saracak. Smile

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Maria - 15-07-2011

Seyhan abla çok güzel açiklamissin. ^^ Yarini sabirsizlikla bekliyorum su an. Biggrin
Gelecek herkese simdiden hos geldiniz. ^^