Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (https://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu Başlığı: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting (/konu-hatay-korea-fans-3-bulusmasi-korea-fans-hatay-3rd-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - shawol jonghyun - 10-07-2011

büsra abla 2ne1 I m the best istiyorum Muzikgrubu Biggrin

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Baseka - 10-07-2011

(10-07-2011, Saat: 15:36)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD

Yollarim numarami sana öm ile istersen, arasiriz o gün. Biggrin

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Edack. - 10-07-2011

Hatay derken hatay/iskenderun dami oluyor bu bulusma Huh

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Bidam55 - 10-07-2011

(10-07-2011, Saat: 17:09)Edack. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hatay derken hatay/iskenderun dami oluyor bu bulusma Huh
Hatay il merkezi (Antakya). Valilik yani.

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Rina - 10-07-2011

(10-07-2011, Saat: 15:53)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2011, Saat: 15:36)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de içimden hep "Keske Keske" diye geçiriyorum. Aklimda o kadar güzel fikirler vardi ki bundan önceki bulusmaya ait... Ama hiçbirini hatirlayamiyorum..-.- Size iyi eglenceler. Bana eger ki varsa bir ablacik telefon numarsini yollayabilir mi özel mesaj ile? Belki o gün sizi arayabilirim.. Abaza Gelmesem de ne yaptiginizi sorarim degil mi? Abaza xD

Istersen yolla. Çünkü ben bilgisayardaki bir program sayesinde herkesi arayabiliyorum. Valla istersen yolla..Biggrin

Bu arada Seyhan abla bu bulusmaya katilacak mi?

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - *melike - 10-07-2011

Katilacaklara bol keyifli bir gün dilerim Wink

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Baseka - 11-07-2011

(10-07-2011, Saat: 21:00)_F.T. ISLAND_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2011, Saat: 15:53)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Istersen yolla. Çünkü ben bilgisayardaki bir program sayesinde herkesi arayabiliyorum. Valla istersen yolla..Biggrin

Bu arada Seyhan abla bu bulusmaya katilacak mi?

Evet katilacak! Biggrin
Yolluyorum numarayi.

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - lee suyg byul - 11-07-2011

benim kafam iyice karisti Angry Aglama
neyse ya ogün gelsin fazla durmayi düsünmüyorum zaten !!!

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - seyhan - 11-07-2011

Korea-Fansi seviyorum.Ekip dayanismasi böyle bir sey iste.Hepinize çok tesekkür ederim.Bu arada ben de bulusmaya geliyorum.Sizleri görecegim için çok mutluyum.

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Lee Yo-won - 11-07-2011

Ben yine gelemeyecegim. O siralar Mersin'de olurum galiba. Sad
Iyi eglenceler...