Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (https://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu Başlığı: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting (/konu-hatay-korea-fans-3-bulusmasi-korea-fans-hatay-3rd-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Rina - 22-07-2011

Justin sekerin önce gideni.. Ona söyle öyle bir hayran kaldim ki... Çirkinmis.. Külahima anlatsin..Dodgy Abicim yakisiklisin neden anlamak istemiyorsun? Ergen! hysterical
Bunlari da ilet lütfen. hysterical

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - özgü - 22-07-2011

Son anda karar verdimde Winxli gözlükte yakisir Justin'a. Kalp :P
Karizma ama sabunu yemege kalkinca sogudum. hysterical

Tip var he. Cool Genç Ulzzang bu. Kalp O degilde çekik gözlerini daha nasil çekmeye çalisiyor orada takildim ben. Biggrin Ilet bunlarin hepsini ergen tribi yapmasin. Kralgul

[Resim: dscn2199.jpg]

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - ŞuleYıldız - 22-07-2011

Justin herkesin favorisi oldu bakiyorum.^^
Diger Koreliler de çok sevimli. ^___^ Onlarla konusmayi isterdim. Biggrin
Çok tesekkürler bizimle paylastiginiz için. :Angel:

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Bidam55 - 22-07-2011

Justin sana bizim buralardan Türk kizi bulcam , hadi iyisin çok eglenmissiniz keske bende olabilseydim orada sizinle. Biggrin

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - lotusdakigizem - 22-07-2011

Justin'e ilet abla çirkin filan degil o çok tatli. Kalp
Çok eglenmise benziyorsunuz. Fotograflar için tesekkürler. Smile

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Mee Lee Hae - 22-07-2011

Çok eglenmissiniz orda olmak vardiDertli

Justin çok sempatik ve çok tatli çok selam söyle canim bizdenBiggrin

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - han bo yeum - 22-07-2011

ben yazmistim ama olsun cok tatli mi tatli dunya guzeli justin sicakkanliligi bana bile gecti .soyle ona biz onu cok begendik.seker sey seni nene taklidini de ben ona gosteririm harika olur harika e posta adresi varsa bizde ona mesaj atmak isteriz tabi o da isterse sen bir sor

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - hilalim - 22-07-2011

Çok eglenmissiniz fotograflar filan harika. Justin yorum yapmamizi mi istedi anlamadim ama o istemese de yapardik onunla ilgili yorumlarimizi zaten Biggrin
Ona söyle dizilerdeki bazi aktörlerden bile yakisikli eglenceli biri gibi duruyor.
Tesekkürler paylasimlariniz için. Smile

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - nebu80 - 22-07-2011

Daha önceden yorum yapmistim ama Justin için de birseyler yazayim dedim. Smile Çok sevimli söyle ona kizimi ona verecegim 15 yil sonra gelsin. Zuhaha

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Maria - 22-07-2011

Yorumlarinizi ona çevirip iletecegim. ^^ Facebook falan var onda ama ona sormam lazim... Aslinda tamaminki var bende. Biggrin Eglenceliler ya. ^^ Basta bu kadar iyi vakit geçirecegimizi düsünmemistim ben ama sonradan alistik hep. ^^ Ben fotograf çekeyim diyorum, tam makineyi ona dogru tutuyorum, o eliyle yüzünü sakliyor. Biggrin Ben de en sonunda "Senin yüzünle derdin ne? Biggrin" dedim. O da ben çok çekigim diyor. Yüzünün hiçbir yerini begenmiyormus. Ben de dedim fotograflarini ekleyince yorum alacagim, sana gösterecegim. Biggrin Ondan istiyorum yani. ^^ Söz verdigim için ona. ^^ Yazarsaniz sevinirim yani. Biggrin