Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Korea-Fans Special (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-special.html)
+--- Forum: Korea-Fans Meetings (https://www.korea-fans.com/forum/forum-korea-fans-meetings.html)
+---- Forum: 2011 Meetings & Activities of Korea-Fans (https://www.korea-fans.com/forum/forum-2011-meetings-activities-of-korea-fans.html)
+---- Konu Başlığı: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting (/konu-hatay-korea-fans-3-bulusmasi-korea-fans-hatay-3rd-meeting.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Maria - 17-07-2011

[Resim: dscn2059l.jpg]

[Resim: dscn2060o.jpg]

[Resim: dscn2061a.jpg]

[Resim: dscn2062j.jpg]

[Resim: dscn2063i.jpg]

[Resim: dscn2064c.jpg]

[Resim: dscn2065h.jpg]

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Maria - 17-07-2011

Boicegirl Büsra, videolari izledim de Hatayla ne alakasi var anlamadim. Biggrin Ankara'ya koysaydin ya...

Güzeller ama begendim. Biggrin Seni seviyorum demeyi nereden ögrenmis anliyorum simdi. Biggrin

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Rina - 17-07-2011

Ayse ablaaaa!! OpucukOpucuk Seni çok çok çok çok seviyoruumm!!! Çok hem de çook! Ay Koreli ablaya verdin ya telefonu elim ayagima dolandi. Allah'tan çiglik atmadim. Ama telefonu kapattiktan sonra direkt panele girdim. Ay o heyecan... Amaniin! Kalbim küt küt atiyor. Panelde kovacaklardi zaten beni. Korecan diyorum baska bir sey demiyorum. Ayy o abla çok tatliydi yaa.. Gitmis kadar sevindim. 2 saat boyunca heyecanliydim. Resmen koptuum. Çoook tesekkürler sana çook tesekkürlerr!! Opucuk Bu gelen misafirler de ne yakisikliymis..Abaza hysterical Sana tekrar çok tesekkür ederim. Ama ilk aradigimda Basak ablayi aradim. O zaman da resim yarisma falan bir sey dedi. Ve benim sesim çikmadi çünkü annemler evdeydi ve ben onlara yakalanmadan arayabildim ya.. Hala onun oku içerisindeyim.. Aman ya gitmis kadar oldum. Çok tesekkürler ikinize de..Opucuk

RE: 3.Hatay Korea-Fans Bulusmasi / Korea-Fans 3rd Hatay Meeting - Useobwa*-* - 17-07-2011

(17-07-2011, Saat: 5:30)Maria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boicegirl Büsra, videolari izledim de Hatayla ne alakasi var anlamadim. Biggrin Ankara'ya koysaydin ya...

Güzeller ama begendim. Biggrin Seni seviyorum demeyi nereden ögrenmis anliyorum simdi. Biggrin

Ankarada ögrenip burda söylüyo Biggrin ben en çok Yakup beyin bekar onlar lafina güldüm Biggrin gerçekten harika bir gündü, bütün ekibe ve Sayin Dongwoo Cho'nun oglu Jungsoo ile arkadasi Joon'a sonsuz tesekkürler Happy0064

Hatay Korea-Fans'i çok seviyorum Kalp Opucuk

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Bidam55 - 17-07-2011

Bende video çektim genis açiklamayi aksam yazacam.Günün sözü Yüksek Korece Yüksek Türkçe .

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Useobwa*-* - 17-07-2011

Benim videomsa koyma ziya Biggrin çok kötüydü o Biggrin

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - Bidam55 - 17-07-2011

Videolar'in devami gelecek insallah.

(Start in 0:10)Today we are came to ? To ise for'a for ise to.
(0:17) Thanks for all to invite us. here what I wrote,"I LOVE TURKEY".
(0:26) Thanks~ It was great time.

Korece'den Ingilizceye tercüme: WooYa

(sn. 10) Bugün türkiye'ye geldik. Bizi davet ettiginiz için tesekkürler.
(sn. 17) Bizi davet ettiginiz için hepinize tesekkür ederim. Buraya yazdigim da "TÜRKIYE'YI SEVIYORUM".(T-shirt Smile )
(sn. 26) Tesekkürler~ Çok eglendik.

Çeviri:Maria Alkis

[Resim: 17072011052.jpg]

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - hye-na-ya - 17-07-2011

Paylasim için tesekkürler :d

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - seyhan - 17-07-2011

Bugün geldim , Ankara'ya .Resimleri aksam ekleyecegim.Hepinize çok tesekkür ederim.Maria tek resmimi silsene hiç güzel çikmamisim.(Haha çok güzelim de Smile )

RE: Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting - özgü - 17-07-2011

Ziya kaptirdi kendini oyuna. hysterical
Videolar için tesekkürler Ziya. Smile