Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP
Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - Baskı Önizleme

+- Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP (https://www.korea-fans.com/forum)
+-- Forum: Forum & Site (https://www.korea-fans.com/forum/forum-forum-site.html)
+--- Forum: The Competitions (https://www.korea-fans.com/forum/forum-the-competitions.html)
+--- Konu Başlığı: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea (/konu-kore-de-yemekteyiz-meals-of-korea.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - kimyon - 26-11-2010

Oylama basladi!
Spoiler göster

1. Yemek - Ramen

[Resim: ramyeon.png]

2. Yemek - Pa Jeon (Pankek)

[Resim: pajeon.png]

3. Yemek - Noodle

[Resim: ramen.png]

4. Yemek - Ramen

[Resim: dsc00799l.jpg]

5. Yemek - Noodle

[Resim: dsc00815mm.jpg]

6. Yemek - Hwajeon (Çiçek Keki)

[Resim: 1727271.jpg]

7. Yemek - Bibimbap

[Resim: dsc00871z.jpg]

8. Yemek - Ramen

9. Yemek - Bibimbap

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - S.T. - 26-11-2010

Çok ilginç bir konu. Onay Katilacaklara basarilar dilerim. Onay Seçil. Atkilic

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - raybak - 26-11-2010

Hemen basliyorum. Super

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - Eun~Kyung - 26-11-2010

Katilacaklara Allah kolaylik versin. Malzemeleri alicaklar, yapacaklar, bayagi bir uzun is. Onay

~~

Güzel bir yarismaymis. Opucuk

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - kimyon - 26-11-2010

(26-11-2010, Saat: 17:29)raybak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hemen basliyorum. Super

Yasasin... Happy0064
Neler çikacak çok merak ediyorum. Kralgul Abaza Biggrin

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - kyucan_beyza - 26-11-2010

Çok meraklandim, kim ne yapacak ve kim kazanacak? Biggrin
Konu için tesekkürler Seçil Abla. OpucukOpucuk

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - flysari - 26-11-2010

Katilmayi çok isterim ama kazanacagim kesin oldugu için katilmiyorum. Çünkü Kore’de yasadigim için tüm malzemeleri eksiksiz ve tam bulabilirim. Bana ögretenler kayinvalidem ve görümcem oldugu için ben, adil yarismayi tercih ederim. Yarisacak arkadaslara basarilar dilerim.

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - mavisülün - 26-11-2010

(26-11-2010, Saat: 19:18)flysari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katilmayi çok isterim ama kazanacagim kesin oldugu için katilmiyorum. Çünkü Kore’de yasadigim için tüm malzemeleri eksiksiz ve tam bulabilirim. Bana ögretenler kayinvalidem ve görümcem oldugu için ben, adil yarismayi tercih ederim. Yarisacak arkadaslara basarilar dilerim.

Bence katilmalisin, ön yargili olma. Maharetini görelim ne kadar ögrendin ne derece becerin bakalim. Heyecanli bir yarisma olur katil katil. Onay

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - mr.T - 26-11-2010

(26-11-2010, Saat: 19:18)flysari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katilmayi çok isterim ama kazanacagim kesin oldugu için katilmiyorum. Çünkü Kore'de yasadigim için tüm malzemeleri eksiksiz ve tam bulabilirim. Bana ögretenler kayinvalidem ve görümcem oldugu için ben, adil yarismayi tercih ederim. Yarisacak arkadaslara basarilar dilerim.

Hiçbir sey garanti degil hocam. Benim burada bütün malzemelerim yanimda. Bir çok yemek yapmayi da biliyorum. :p

RE: Kore'de Yemekteyiz / Meals of Korea - uslu cocuk - 26-11-2010

Böyle yarismalar da anca Seçil'den çikar zaten. xD Katilacaklara basarilar. Biggrin Ben katilamiyorum çünkü mutfak özürlüyümdür, menemene yumurta katmayi unutacak kadar. xD xD xD