yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winter Sonata/겨울연가 (2002)
Su an soktayim! Bu dizi Kanal D'de yayinlanmis ve ben bunu daha yeni ögrendim. Smile Acaba Kanal D'yi mail yagmuruna tutsak bu yaz bunu gösterir mi?
Biz o kadar çok mail gönderdik ki; sayisini unuttum. Maalesef yayinlamiyor.
Spoiler göster

Bae Yong Joon Fan Club
(18-07-2010, Saat: 5:01)nefertiti14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz o kadar çok mail gönderdik ki; sayisini unuttum. Maalesef yayinlamiyor.

Cidden mi? Ben yeni ögrendim. Smile
Çok merak ettim bu diziyi bakarim bir gün insallah tanitim için tesekkürler.
Ji JiN hEe *Im Ho (Kral Joong jong) *Park Eun Hye*Kim Jeong Hoon *Full house *SungKyunKwan Scandal * Yoon eun hye*
jeju ısland*~Coffee Prince Fan Club~

[Resim: rooftopprincecopy.png]

En sevdigim dizilerden biri. Tesadüf eseri Kanal D'de görmüstüm. Ekranin her yerinde Güney Kore bayragi aradigimi hatirliyorum. Smile Geç saatte verdikleri için pek çogumzun haberi olmamisti. Bae Yong Joon'u tanidigim dizi. Mutlaka izlenmesi gereken dizilerden biridir. Bir klasik... Harika. Müzikler arasinda Winter Love Song en sevdigim sarki. Onu da dinlemenizi öneririm. Dinlendirici bir sarki. Smile
Güzel diziydi. Tam bir dram ama neyse ki sonu iyi bitti. Ismi gibi sonsuz bir ask. Smile
Devil'den sonra izledigim en iyi drama. Iki gündür agladim aglayacagim vaziyetteyim.
Çok begendim tam anlamiyla bir drama. Konusu, çekilen yerler, müzikler ve özellikle mevsimin kis olmasi beni çok etkiledi. Kesinlikle izlenmeli diye düsünüyorum ve tavsiye ediyorum Onay
---------------------------------
[Resim: lee4.jpg]
Life cant get much better with K-Dramas !
*~ Lee Min Ho Oppaaa ~*

ben bu diziyi indirip izlemek istiyorum ama ne kadar ararsam arayayim bir türlü dizinin tr altyazili indirme linkini bulamadim.Yardimci olursaniz çok sevinirim
Herkese tavsiye ediyorum.
Izlediginize pisman olmayacaginizdan eminim...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi