yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wang Bit Na (왕빛나)
#1
Wang Bit Na (왕빛나)

[Resim: wang-bit-na.jpg]

Adı: 왕빛나 / Wang Bit Na
Diğer Adı: 우진 / Jin Woo
Mesleği: Oyuncu / Model
Doğum Günü: 15 Nisan 1981
Doğum Yeri: Güney Kore
Boyu: 170 cm
Kilosu: 50 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Chung Ang Üniversitesi
Özellikleri: Kayak, Pansori ve Flüt Çalmak
Diller: Korece ve Ingilizce


TV Dizileri
For the Emperor / 황제를 위하여 (2012)

The Woman Who Still Wants To Marry (MBC, 2010)

Chunja's Happy Events (MBC, 2008)
Fly High (SBS, 2007)
Me Ri, Dae Gu's Attack and Defense Battle (MBC, 2007)
Hwang Jin Yi (KBS2, 2006)
My Lovely Fool (SBS, 2006)
Dear Heaven (SBS, 2005)
Love and Sympathy (SBS, 2005)
Little Women (SBS, 2004)
She is Cool (KBS2, 2003)
Snowman (MBC, 2003)


Filmleri

Cello (2005)
Romantic Assassins (2003)


Kaynak: DramaWiki



English


Name: 왕빛나 / Wang Bit Na
Also known as: 우진 / Woo Jin
Profession: Actress and Model
Birthdate: 1981-Apr-15
Birthplace: South Korea
Height: 170cm
Weight: 50kg
Star sign: Aries
Education: Chung Ang University (Performing Arts degree)
Specialty: Skiing, Pansori and Flute
Languages: Korean and English

TV Shows
For the Emperor / 황제를 위하여 (2012)

The Woman Who Still Wants To Marry (MBC, 2010)

Chunja's Happy Events (MBC, 2008)
Fly High (SBS, 2007)
Me Ri, Dae Gu's Attack and Defense Battle (MBC, 2007)
Hwang Jin Yi (KBS2, 2006)
My Lovely Fool (SBS, 2006)
Dear Heaven (SBS, 2005)
Love and Sympathy (SBS, 2005)
Little Women (SBS, 2004)
She is Cool (KBS2, 2003)
Snowman (MBC, 2003)

Movies

Cello (2005)
Romantic Assassins (2003)

Source: DramaWiki
WWW
Cevapla
#2
Çok güzel bir paylasim olmus ellerine saglik canim Smile...
Cevapla
#3
Tesekkürler Fatma Elif Smile
Will u be there?
Cevapla
#4
Resimler için tesekkürler..
Cevapla
#5
[Resim: hwanjinimaingirlsub013pup9.gif]
[Resim: wangyanvs8.jpg]
[Resim: hwangbitnawq3.jpg]
[Resim: hwangjinihjw1vb1.jpg]
[Resim: hwangjinihjw2uu5.jpg]
[Resim: ml11yr8.jpg]
[Resim: 43e6d7efc2204sx9.jpg]
[Resim: ec3258ea16a021c0d439c96jp1.jpg]
[Resim: stephanie032stephaniewasj1.jpg]
[Resim: 2029972m20299743841ml3.jpg]
WWW
Cevapla
#6
[Resim: 0002kov.jpg]
[Resim: 3zj3.jpg]
[Resim: 21ti7.jpg]
[Resim: 2zc7.jpg]
WWW
Cevapla
#7
[Resim: normalwangbitna.jpg]
[Resim: normalwangbitna.jpg]
[Resim: normalwangbitna1.jpg]
[Resim: normalwangbitna1.jpg]
[Resim: wangbitna12.jpg]
[Resim: wangbitna11.jpg]
Cevapla




Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi