yukari
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Man From Nowhere / 아저씨 (2010)
Hayatimda izledigim en güzel filmdi. Muhtesem harika kelimeleri az bile kalir..Gerçekten abartmiyorum o kadar güzeldi ki gerçekten etkilendim. Sonlara dogru o kadar agladim ki anlatamam. Gerçekten eger izlemeyen arkadaslar varsa kesinlikle tavsiye ederim bu filmi. Evet aksiyon sahneleri kanlar falan var ancak bu sekil bir film nasil böyle drama dönebilir Won Bin i ve o küçük kizi harika oyunculuklarindan dolayi kutluyorum Biggrin
[Resim: WjzxG.gif]
Funny Junior Smile

Bu filmi asiri merak ettim üstelik küçük kiz Can You Here My Heart ta oynayan kiz bayilmistim orada kiza yaa mükemmel oynuyordu.

Iyi film siddet sahneleri çok fazlaydi oralari geçmek zorunda kaldim biraz bu kadar tahmin etmemistim Smile Ama iyi film..Bu kiz hiç büyümesin yaa bicirik bayiliyorum ona Smile
[Resim: 18355402.jpg]

Dream High - You're Beautiful - My Princess - Can You Hear My Heart - BOF - My Fair Lady - Vampire Prosecutor- Full House 2
Muhtesem bir film.

Kim Jae Joong is coming to TURKEY

Ve ben gidiyorum. ^^
3 yıllık hasret bitiyor. ^^
Çok iyi bir filmdi. Izledigim en iyi Kore filmleri arasinda ilk üçe yüzde yüz giriyor, hatta ilk birde bile sayabilirim. =) Özellikle son kisim bayagi etkiledi. Ilk bir saati izlerken sikilmaya baslasam da iyi ki devam etmisim izlemeye.
Konfüçyüs derki kırklı yaşlara geldiğinizde dünyanın neresinde olursanız olun dünyevi arzulardan etkilenmezsiniz.

Konfüçyüs hatalıydı. Biggrin

Siddetle tavsiye. Exclamation
Süper film. Onay
[Resim: kg37t4p.gif]

Harika bir film. Won Bin oyunculugunun hakkını her filmde verdigi gibi bundada vermiş.
[Resim: o96mzo.gif]

SolaR
Bende merak ettim filmi güzele benziyor tesekkür ederiz.
Güzel filmdi fakat çok büyük beklentilerle izlerseniz birazcık hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.. Tüm yorumları okuyupta izledim ama açıkcası beklentilerimi karşılamamıştı. Yine de izlenmesi gereken güzel filmlerden birisi.. ^^
Ana karakterin fedailik konumunda olduğu bir film. Tanıtım ve çeviri için teşekkürler.
Korea- Fans
Bu kadar güzel bir film kolay kolay ortaya çıkmaz.Senaristi , oyuncu kadrosu , yönetmeni gerçekten çok iyi bir iş yapmışlar.Won Bin ve küçük kızın arasındaki bağ çok etkileyiciydi,son sahnesi hüzünlüydü ama ben mutsuz son olduğunu düşünmüyorum.
İnsanın içinden bir şeyler kopuyor.
Paylaşım için teşekkürler. Onay
[Resim: tumblr_lmwz6wSie11qao9wxo1_250.gif]

대한민국
And we, as Cassiopeia,
will protect our five stars; to guide them when they’re lost

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi