yukari
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Man From Nowhere / 아저씨 (2010)
The Man From Nowhere / 아저씨 (2010)

[Resim: thismanc4g16r03bi0wocg0.jpg]

Adı: Hiçlikten Gelen Adam/아저씨 (2010)
Bilinen Diğer Adları: Ajusshi, Mi.st.er, This Man
Tür: Aksiyon, Gerilim, Dram, Suç
Dil: Korece
Yapım Yılı: 2010
Yayın Tarihi: 04.08.2010
Süre: 119 Dakika
Yönetmen: Lee Jeong-beom (이정범)
Senarist: Lee Jeong-beom (이정범)
Müzik: Shim Hyeon-jeong (심현정)
Yapımcı: Katharine Kim, Lee Tae-heon (이태헌)
Fırma: CJ Entertainment, Opus Pictures
Ülke: Güney Kore

Konu

Eski bir polis olan Tae-Shik, küçük bir kıza yardım etme kararı alarak herkesten ayrı yaşadığı hayatını geride bırakır. Küçük kız organ mafyasının eline düşürülmüş ve annesi de onlara hizmet eden birisidir. Mafya liderleriyle bir anlaşma yapar fakat diğer taraftaki çete liderlerinin istekleri farklıdır.. Her şeyi göze alarak kızın yaşamasını sağlamaya çalışacak olan Tae-shik, büyük bir mücadelenin içine girecektir…

Oyuncular

Won Bin (원빈) - Tae Shik
Kim Sae-ron (김새론) - So-mi (소미)
Kim Tae-hoon (김태훈) - Kim Chi-gon (김치곤)
Kim Hee-won (김희원) - Man-seok (만석)
Kim Seong-oh (김성오) - Jong-seok (종석)
Thanayong Wongtrakul - Ramrowan (람로완)

Tanıtım Videosu/Trailer

English

Name: The Man From Nowhere
Alternative Name(s) Ajusshi, Mi.st.er, This Man
Genre: Drama, Action, Crime, Thriller
Language: Korean
Productions Year: 2010
Release date(s): 2010/08/04
Time: 119 minutes
Director by: Lee Jeong-beom (이정범)
Written by: Lee Jeong-beom (이정범)
Music by: Shim Hyeon-jeong (심현정)
Produce by: Katharine Kim, Lee Tae-heon (이태헌)
Company: CJ Entertainment, Opus Pictures
Country: South Korea

Synopsis

Having once done time behind bars, CHA Tae-shik now leads a quiet life. His only connection to the rest of the world is a little girl, So-mi, who lives nearby. So-mi’s mother, Hyo-jeong, smuggles drugs for a drug trafficking organization and entrusts Tae-sik with the product. When the traffickers find out they kidnap both Hyo-jeong and So-mi. Mistaking Tae-sik for another mule, the brothers that lead the gang—Man-shik and Jong-shik—promise to release Hyo-jeong and So-mi if Tae-shik makes a delivery for them. Tae-shik makes the decision to face the outside world in order to rescue So-mi. However, the delivery was part of a larger plot to eliminate a rival drug ring leader, Mr. Oh, and Tae-shik is arrested. At the same time, Hyo-jeong’s disemboweled body is discovered, and Tae-shik realizes that So-mi’s life may also be in danger. He fights off half a dozen detectives and escapes from the police station. Now on the run, Tae-shik pursues Man-shik and Jong-shik. In the process, he discovers that their drug ring operates around kidnapped children. Stumbling upon a factory where the brothers have children’s organs removed to accommodate the drugs, Tae-shik rescues one child just before surgery and becomes enraged at the prospect So-mi may already be dead. Tae-shik prepares for a battle with Man-shik and Jong-shik, putting his own life at risk...
Source

Cast

Won Bin (원빈) - Tae Shik
Kim Sae-ron (김새론) - So-mi (소미)
Kim Tae-hoon (김태훈) - Kim Chi-gon (김치곤)
Kim Hee-won (김희원) - Man-seok (만석)
Kim Seong-oh (김성오) - Jong-seok (종석)
Thanayong Wongtrakul - Ramrowan (람로완)

Awards
BIGBANG 2NE1 WINNER IKON BLACK PİNK
Tanitim için tesekkür ederiz.. Smile
Ilgi çekici bir filme benziyor, tanitim için tesekkürler. Smile
Ilginç bir konusu varmis! Tanitim için tesekkürler. Onay
Konuyu ilk okuyunca kiza asik oluyor sandim. Abaza Konu için tesekkürler, merak ettim bu filmi. Konusu güzelmis.
Abracadabra da irwojyeora..
(12-12-2009, Saat: 19:38)joo yoon demiş ki: Tanitim için tesekkür ederim. Smile

(12-12-2009, Saat: 19:44)özgü demiş ki: Ilgi çekici bir filme benziyor, tanitim için tesekkürler. Smile

(12-12-2009, Saat: 20:03)ilaydaebrar demiş ki: Ilginç bir konusu varmis! Tanitim için tesekkürler. Onay

(13-12-2009, Saat: 0:43)greatjanggeum demiş ki: Konuyu ilk okuyunca kiza asik oluyor sandim. Abaza Konu için tesekkürler, merak ettim bu filmi. Konusu güzelmis.

Ben de çok merak ediyorum, çikmasini dört gözle bekliyor olacagim.
Güzel filme benziyor. Smile
[Resim: 0v4UV.png]
Bende merak ettim filmi güzele benziyor tesekkür ederiz. Smile
(27-12-2009, Saat: 16:40)elif35.5 demiş ki: Bende merak ettim filmi, güzele benziyor tesekkür ederim. Smile

Ben artik haftalari sayiyorum bu film için. Biggrin
Tanitim için tesekkür ederiz. Smile

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi