yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Legend of Seven Cutter / Kariseuma Talchulgi (2006)
#1

The Legend of Seven Cutter / Kariseuma Talchulgi (2006)


[Resim: 5631ym9.jpg]

DİKKAT: Bu yazıda fena halde sipoyler kaynamaktadır okumadan önce iki defa düşünün ve önce filmi izleyin derim. Yok ben Türk'üm bana bir şey olmaz önce yazıyı okur sonra filmi izlerim dersenizde siz bilirsiniz.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0798423


Yazıyı okumadan önce şu güzelim film müziğine tıklayalım ve eşliğinde yazıya devam edelim lütfen.


Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=kuK8E9njzNU


Okula yeni bir öğrenci transfer olacaktır. Öğrenci daha okula gelmeden namı gelir. Bir söylentiye göre yağmurlu ve şimşek çarpan bir gecede tam 30 kişiye karşı tek başına dövüşmüştür ve bir vurduğu tam 20 metre öteye uçmaktadır yoksa 10 metre mi! Tamam tamam abarttım bir yumrukta 5 metre uçurmaktadır insanları ama işi bitincede tam 7 cm çizik atmaktadır böylece ona The Legend of 7 Cutter denilmektedir.


[Resim: karisuma016pjik5.jpg]


Yeni öğrenci artık okul bahçesinde gözükmüştür, okul müdürü hemen tırsak bir halde eski okulun müdürünü arayarak yeni öğrenciyi sorar. Eski okul müdürü onun tam bir baş belası olduğunu ve tam 30 cm çızık attığını söylemektedir, yeni okul müdürü yusuf yusuf olmuştur oysa o başka bir şeyden bahsetmektedir.


Yeni öğrenci artık sınıfa girmiştir, herkes tırsak bir halde onu dikizlemektedir. Yeni öğrenci yerine oturuken bir sakarlıkla sınıfın kabadayısına höst lan dedirtmiştir. Artık sınıfın babasıda tırsmaktadır bu öğrenciden. Daha sonra yine bi sakarlıkla sınıfın babasını ateşe verir ve bütün okula 7 kesici efsanesi yayılır.

Yoksa yeni öğrenci sanıldığının aksine efsane 7 kesici değil midir, her şey bir tesadüf müdür! Tesadüf eseri yeni öğrenci sınıf başkanı Mijonga musallat olmuştur. Onu yanlışlıkla giyinirken görmüş daha sonra olunmaması gereken bi yerde olduğu için yine güzel sınıf başkanı ile karşı karşıya gelmiştir. Şu sınıf başkanının güzelliğine bakar mısınız? :oleyo:

[Resim: img35421charisma20053pnem4.jpg]


NOT: Filmde sınıf başkanı olarak izlediğimiz Yeoon Eun Hye gerçekte baby vox isimli müzik grubundan şarkı söylemiş daha sonra xman isimli şovda bulunmus, 2 dizi ve 2 filmde oynamıştır. Diğer başrol oyuncusu Ahn Jae-mo yu ise eyvah karım bir gangister filminden hatırlayaksınız.


[Resim: 1072pattach6ua9.jpg]

[Resim: 1072pattach8ur9.jpg]


Yeni oğlanımızın artık güzel sınıf başkanı ile başı derttedir. Mijong onu dövüşmek için düelloya davet eder çünkü kendiside profosyonel bir boksördür. Bu durumdan kurtulmak için yeni öğrencimiz kızımıza onu korkutmak için yalandan yere duygularını açar, onu sevdiğini ve sevdiği kişi ile dövüşemeyeceğini söyler. Bu beklenmedik açıklama karşısında tökezleyen kızımız oradan uzaklaşır ama daha sonra oda ondan hoşlanıp olmadık bir aşk çıkar ortaya. Çünkü esas oğlanımız başka bir sınıftan başka bir kıza aşık olmuştur. Bu durumdan kurtulmak için bi reçete yazar,

a- Miyong'dan kurtul.
b- Diğer kızla çık.
WWW
#2
[Resim: 1072pattach1ls8.jpg]

[Resim: 1072pattach2la3.jpg]

[Resim: eh2561sshb8.jpg]

[Resim: img96051charisma20059mgon0.jpg]

[Resim: eh3603sepl4.jpg]

Devami dolu dolu giden ve daha sonra güzel bir aksiyon ile finali noktalayan bu filmi izlemenizi tavsiye ederim, tek basima, arkadaslarimla derken 4-5 defa izledim bu filmi ve hep olumlu görüsler aldim. Bir not vermek gerekirse imdb notundan bi yüksek verebilirim.

10/8

[Resim: 36483664ov2.jpg]

[Resim: 73205777nq3.jpg]

Cold YAZAN: KYLE
WWW
#3
Paylasim için tesekkürler en kisa zamanda izliyecegim bulabilirsem. Smile
#4
Paylasim için tesekkürler. Smile
#5
Yakisikli biri olmaliydi su çocuk... Ama yetenek de önemli tabi.
#6
Çok sagol paylasim için.
WWW
#7
Setsuna Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yakisikli biri olmaliydi su çocuk... Ama yetenek de önemli tabi.

Sonundaki aksiyon için ile yeterli bu arkadas bence filme cuk diye oturmus. Smile
WWW
#8
Açiiklamalar ve paylasim için tesekkürler. Smile
#9
Çok sevimli bir komediydi tesekkürler.
#10
Izlemeyi isterim çok komik birseye benziyor... Smile Tesekkürler..
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi