yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seoul Guitar Quartet
#1
Seoul Guitar Quartet / Seoul Gitar Dörtlüsü

[Resim: 11wy.jpg]

Seoul Guitar Quartet , 1999’da Dongsoong Art Hall’daki ilk performanslarından beri 14 yıldır aktiftir. Sadece standart klasik repertuarlar çalmayıp , bir gitar topluluğuyla çeşitli tarzdaki müzikleri yeniden düzenlemişlerdir. Çağdaş bestekarlarla aralıksız yeni repertuarlar oluşturdular. Bir çok kez, uzun zamandır daha az ayakta duran diğer oda gruplarıyla karşılaştırıldılar. Bununla birlikte , bu topluluk arasındaki duygu bağı ve müziksel homojenlik onların gerçekten grupça yaptıkları müziğin özüne bağlı kalarak uzun süredir sarf edilen çabanın sonucudur.
2003’te 15. Japon Gitar Topluluğu Yarışması’nda ilk ödüllerini kazandılar. Eleştirmenler ve izleyiciler grubun her bir üyesinin bireysel kalitesini ve yaptıkları mükemmel topluluk müziğini övdüler. Evler, sanat müzeleri ve okullar gibi küçük yerlerin yanında Seoul Art Center ve Lg Art Center gibi profesyonel konser salonlarında sahne aldılar. Dörtlü , KBS ve EBS’yi de içeren tv ve radyo programlarına da çıktı. Aktivite alanları diğer gitar topluluklarının kuruluşlarında büyük rol oynadı. Uluslar arası performanslarından biri Japonya , Tayvan ve Çin’i de içerir. 2010 yılında Kore ve İspanya arasındaki diplomatik ilişkiler kuruluşunun 60. Anma yıldönümünde Seul ve Barselona’da büyük bir başarıyla sona eren performans sergilediler.
Topluluğun geniş ve çeşitli repertuarları Vivaldi ve Bach gibi klasik bestecileri ve sanatsal ve popülerlik arasındaki geleneksel bağı kırarak kendi uyarladıkları tango , sinema müziği , jazz, gospel ve pop müziği de içerir. Şu aralar , bir gitar topluluğu olarak , müzik renklerine ve aktiviteleri kapsamına giren genişleme dolayısıyla çağdaş bestekarların müziklerini coşkuyla kabul etmeye başladılar. Örneğin 2010 yılında , ‘’ Les 4 Points Cardinaux ‘’ kayıtını yeniden çıkarırken , müziklerinin anlayışlarının derinleşmesi ve müzikal sınırlarının genişleme çabalarının sonucuydu. Bu kayıt , büyük oranda basın ve kitlelerin övgüsünü topladı.


English

[Resim: hydf.gif]

[Resim: wwx.gif]

Web site
Facebook
Naver
Kaynak / Source
No More...
WWW
Cevapla
#2
Kayıtlar

[Resim: rhb.gif]

[Resim: j0hr.gif]

No More...
WWW
Cevapla
#3
[Resim: a6as.jpg]

[Resim: rbqm.jpg]

[Resim: xk5b.jpg]
No More...
WWW
Cevapla
#4
[Resim: fj0z.jpg]

[Resim: 7tw3.jpg]

[Resim: d0ia.jpg]

[Resim: lutf.jpg]
No More...
WWW
Cevapla
#5
[Resim: jhq.gif]

[Resim: snx2.jpg]

[Resim: u1bd.jpg]

[Resim: 55t8.jpg]
No More...
WWW
Cevapla
#6
[Resim: g8v9.jpg]

[Resim: 78bm.jpg]

[Resim: hwjj.jpg]

[Resim: 6248.jpg]
No More...
WWW
Cevapla
#7
[Resim: 9x2.gif]

[Resim: 0f01.jpg]

[Resim: j40w.jpg]

[Resim: y187.jpg]
No More...
WWW
Cevapla
#8


No More...
WWW
Cevapla
#9
No More...
WWW
Cevapla
#10No More...
WWW
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise