yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Velvet (레드벨벳)
#1

Red Velvet (레드벨벳)

[Resim: LMdBcp.jpg]

Number of Members: 5
Release Date: August, 2014
Years Active: 2014
Official Homepage: http://redvelvet.smtown.com/Intro
Company: SM Entertainment


The new girl group is planning for a debut in August. We will reveal the exact date, concept, and such details at a later time... It is a new girl group that SM Entertainment has put out in a while, so please look forward to them.

Türkçe

Üye Sayısı: 5
Çıkış Tarihi: Ağustos 2014
Aktif Yıllar: 2014
Resmi Website: http://redvelvet.smtown.com/Intro
Şirket: SM Entertainment


Yeni kız grubu Ağustos ayında çıkış yapmayı planlıyor. Konseplerini, tarihleri ve daha fazla bilgiyi biz ilerleyen zamanlarda paylaşacağız. SM Entertainment yeni bir kız grubunu çıkaracak, lütfen onları dört gözle bekleyin.


~~ Members / Üyeler

Irene (아이린)
Seulgi (슬기)
Wendy (웬디)
Joy (조이)
Yeri (김예림)


-----

Lyrics
Video Clips
#2
Members / Üyeler

Irene (아이린)
[Resim: Wnt4gT.jpg]

Birth Name: Bae Ju Hyun
Stage Name: Irene
Birthday: March 29, 1991
Position: Leader, Main Rapper, Main Dancer
Height: 161 cm
Weight: 44 kg
Blood Type: A
Favorite Artist: BoA


.:: Türkçe ::.

Doğum Adı: Bae Ju Hyun
Sahne Adı: Irene
Doğum Tarihi: 29 Mart 1991
Pozisyon: Lider, Ana Rapçi, Ana Dansçı
Boy: 161 cm
Kilo: 44 kg
Kan Grubu: A
Favori Sanatçı: BoA


Wendy (웬디)
[Resim: FdRFn0.jpg]

English Name: Wendy Son
Korean Name: Son Seung Wan
Stage Name: Wendy
Birthday: February 21, 1994
Position: Lead Vocalist, Lead Dancer
Height: 160 cm
Weight: 40 kg
Blood Type: O
Instruments: Guitar


.:: Türkçe ::.

İngilizce Adı: Wendy Son
Korece Adı: Son Seung Wan
Sahne Adı: Wendy
Doğum Tarihi: 21 Şubat 1994
Pozisyon: Lider Vokalist, Lider Dansçı
Boy: 160 cm
Kilo: 40 kg
Kan Grubu: O
Enstrümanlar: Gitar


Seulgi (슬기)
[Resim: 0DaBm5.jpg]

Birth Name: Kang Seul Gi
Stage Name: Seulgi
Birthday: February 10, 1994
Position: Main Vocalist, Face of the Group
Height: 162 cm
Weight: 42 kg
Blood Type: A
Instruments: Guitar


.:: Türkçe ::.

Doğum Adı: Kang Seul Gi
Sahne Adı: Seulgi
Doğum Tarihi: 10 Şubat 1994
Pozisyon: Ana Vokalist, Grup Yüz
Boy: 162 cm
Kilo: 42 kg
Kan Grubu: A
Araçlar: Gitar


Joy (조이)
[Resim: 05NuIj.jpg]

Birth Name: Park Soo Young
Stage Name: Joy
Birthday: September 3, 1996
Position: Lead Rapper
Height: 163 cm
Weight: 43 kg


.:: Türkçe ::.

Doğum Adı: Park Soo Young
Sahne Adı: Joy
Doğum Tarihi: 3 Eylül 1996
Pozisyon: Lider Rapçi
Boy: 163 cm
Kilo: 43 kg


Yeri (김예림)
[Resim: w8vuUw.jpg]

Stage Name: Yeri
Birthday: March 5, 1999
Position: Maknae


.:: Türkçe ::.

Sahne Adı: Yeri
Doğum Tarihi: 5 Mart 1999
Pozisyon: Maknae


#3
Discography / Albüm Bilgileri

Happiness (Single)
[Resim: jfM0vf.jpg]

Release Date: 2014.08.04

Track
01. 행복 (Happiness)


Be Natural (2nd Single)
[Resim: 0aDLsy.jpg]

Release Date: 2014.10.13

Track
01. Be Natural (feat. SR14B ‘TAEYONG (태용)’)


Ice Cream Cake (Mini Album)
[Resim: mzESrZB.jpg?1]

Release Date: 2015.03.17

Track List
01. Ice Cream Cake
02. Automatic
03. Somethin Kinda Crazy
04. Stupid Cupid
05. Take It Slow
06. 사탕 (Candy)


#4
#5
------
#6
Gerçekten çok merak içindeyim şu an, umarım en kısa sürede karşımızda olurlar. Biggrin
WWW
#7
Ben de çok merak ettim grupta gerçekten kimlerin olacağını ve nasıl bir grup çıkacağını. Biggrin EXO'nun kız versiyonu şeklinde yapılan yorumlar vardı, o yüzden ben bu çıkacak gruptan da sağlam bir şeyler bekliyorum. Biggrin
WWW
#8
Değişik bir grup olacak gibi. o.O Dramadaki stajyerde var. Dodgy
Hadi bakalım bekliyoruz. Biggrin
#9
Merak etmeye başladım bir an önce çıkış yapsınlar Biggrin Kızlar güzel, umarım yetenekleri daha güzeldir Biggrin
[Resim: 8cii.png]

Spoiler göster
#10
Teşekkürler kızlar güzelmiş Biggrin
[Resim: o96mzo.gif]

SolaR




Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise