yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Çok heyecanli bir bölümdü.Yerimde duramadim dogrusu.Cukbank Duk Man ve Chunchu'yu kurtardi.Yalniz nerelere girdiyse öyle bi çikisi bulamadi.Bu arada Chilsuk'un böyle bir sey yapmasini yine kendisine yakistiramadim.O mührü Mishil'e vermeyecekti.Sohwa'dan alip saklasaydi daha iyi olurdu.Canim Alcheon'um benim ya!... Yoo Shin prensesi bulsun diye kendini feda etti.:img-cray: Bidam tam zamaninda yetisti. O nasil bir gelisti öyle. Sanki altinda kanatli beyaz ati varmis gibi süzüldü iple havalarda.:atkilinc: Canim Yoo Shin'im benim!...Duk Man'i kurtarmak için kendini fada etti.:img-cray: Aslan Bidam'im benim!... Nasilda kaçirdi prensesi.:atkilinc: Chunchu ata binmeyi bilmem derken atin nasilda atlayiverdi ata.:img-hysterical:Seni oyun bozan seni.:img-hysterical:E hakli aslinda;can korkusu girince isin içine at korkusunu unutuvermistir.:img-hysterical: Canim ya her ne olusa olsun Chunchu da prensesin yasamasi için kendini feda etmeye hazir.Opucuk
Yeni bölümü sabirsizlikla bekleyecegim.Wolya çok bekledi.Birazda o hünerleri ile etkilesin bizleri.Yakisiklilik bi yana gücünü ve savasta ki ustaliklarini gösterip büyülesin bizi.Abaza

Song Il-Gook Fan Club

^Efsane Prens^
^Denizler İmparatoru Fan Club^
^The Kingdom of the Winds Fan Club^

Korea-Fans FAN CLUB

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: elisaveta - 19-02-2010, Saat: 23:47
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise