yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
(19-02-2010, Saat: 20:32)hee_yeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper bir bölümdü.Yushin ve Alchon içerde kaldilar ya.Aklim hala onlarda.Nasil kurtulacaklar.Deokman çok sansli.Alchon ve Yushin gibi adamlari var.Bidam'i saymiyorum bile.Bu bölüm hem çok heyecanli hemde çok üzüntülüydü.Yushin kapiyi kapatinca Deokman nasilda Yushin dedi.Orda çok üzüldüm ya.Demek ki Deokman hala Yushin'i seviyor.Acaba ne zaman Bidam'i sevecek.Ah Bidam'im...!Deokman'i çok seviyor ama karsilik göremiyor.

Bende o kismi çok merak ediyorum.Dokman hala Yusin'i seviyor..Eee daha Misil cadisiyla ugrasacagiz... Dokman Bidam'a son 10 bölümde mi asik olacak...E nereden bakarsan bunun yarisi da saray entrikalariyla geçer ben bu isten birsey anlamadim. Ya da sadece Bidam'la yakinlascak da ama hep kalbinde Yusin'imi tasicak anlamadim ben bu isten birsey... Gerçi benim için Yushin'im iyi olsun da Dokman kime asik olur ona kim asik olur beni baglamaz.Sadece bu durumda Yuhsin için üzülürüm... O yüzden bende bunu merak ettim.Bidam için de üzülüyorum ama Bidam da tam sevecek kizi buldu.Yushin ve Dokman'in birbirine asik oldugunu bile bile gitti Dokman'i sevdi.Hatta Yushin'in asik halleriyle dalga geçiyordu. Gerçi gönül bu kimi sevecegini bilemiyor insan ama iste kendisi üzülüyor. Yazik oluyor çocuga...Misil ona da güzel birini bulsa ya...Zaten Dokman Bidam'inda kiymetini bilmiyor...
"Işıkları kim kapattı?" Kim Sun Woo-The Equator Man

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: ddeerryyaa - 19-02-2010, Saat: 20:45
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi