yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Off bu bölümde resmen bittim ben yaa.

Alcheon'um kendini dostu ve prensesi için feda ettiAlkis Yushin oyyy sana ben ne diyeyim bilmem ki yine cesaretini ve askini gösterdin:atkilinc:

Bidam sana diyecek lafim yok anladim ki Dokman'i sende gerçekten seviyorsun bu bölümde benim gözüme girdinSarhos

Young Chun helal olsun sana valla anlik bir refleks ile prensesimizi ve ülkenin gelecegini kurtardinAlkis

Chilsuk seni bir elime geçireyim bak gör neler yapicamBan Kizgin Bir de Sohwa'yi sevdigini söylüyor kim inanir senin askina sen bir kere Mishil'in elinde kukla olmussun onun sözünden bir an bile çikamiyorsun ama Sohwa öyle mi hayir ve Sohwa'ya bence Jukbang layik biri.

Jukbang hadi yine yirttin iyisin...Tapinakta yolu sasirman çok iyi oldu valla hem Sohwa'yi da kurtarabilirsin Sohwa'nin da o sirada aklina o Mishil için çok önemli olan belgeyi almak gelirse ki gelecek ülkenin gelecegini de kurtaracaksinizAlkis

Harang Sokpum'un basbakani biçakladigi olayini gören Harang(adini hala ögrenemedim) valla tebrikler Mishil'in pis oyununu görmeyi basardiAllahrazi Bu sayede Yushin'imizde prensesimizi kurtardi dogru yoldasin aslanim sen yeterki dogru yolu bul biz sana da kucak açarizSarhos

Chun Chu ah garibim benim ömründe ilk kez böyle bir savasin ortasinda kaldiAglaelsalla Ne yapacagini da sasirdi tabiki haa bu arada Chun Chu'muz at binme korkusunu da yendi bu sayede:atkilinc:

Bu 2-3 bölümdür özeti okuyamiyorum diziyi izlerken kalpten gidecek gibi oluyorum haliyle sizlere de tavsiye ederim daha bir heyecenli oluyor elbette.

HO MIN adminim bölüm özeti,fragman ve resimler için çok sagol ellerin dert görmesinAlkis
[Resim: 8959aktesadflerisever.png]

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: kore_delisi - 19-02-2010, Saat: 20:40
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise