yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Son sahnede içim parçalandi bu arada bence de senaristler o kismi niye öyle yazmis bende anlamadim...Yushin pek ala çikabilirdi. Bir arkadasin da dedigi gibi acitasyon yapmaya çalismislar...

Ama yine de son sahne çok güzeldi.Dokman 'in Yusin feryatlari çok acikliydi.Bu Dokman zaten Yushin'in degerini hep kaybettiginde anliyor... Evlenmeden önce de çocugu kendinden uzaklastirirdi çocuk evlenince gözyaslari sel oldu.Simdi de ayni durum... Ama ne kadar kizsamda çok acidim Dokman'a....

Canim Yusin'im fedakar,cesur kumandanim benim... Dokman için canini hiçe saydi. Zaten hep Dokman için fedakarlik yapiyor... Bir gün de kendini düsünse böyle olmayacak ama bizimki askindan ,sadakatinden gözü birsey görmez olmus...Hele kapiyi kapattiginda Yuhsin gitti çocuk gitti dedim...

Bu arada bende Dokman'in nankör oldugunu düsünüyorum.Alcheon o kadar herseyi yapiyor onun için, hiç bir sey yapmiyor Dokman onun için.Bidam yine ayni sekilde. Yushin zaten söylemiyorum bile çocuga yaptiklarini...Anca kaybedince bir seylerin farkina variyor. Pek deger verdigi Misil de onun kuyusunu kaziyor...
"Işıkları kim kapattı?" Kim Sun Woo-The Equator Man

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: ddeerryyaa - 19-02-2010, Saat: 20:29
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise