yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Mishil çok hain bir kadin. A'dan Z'ye tüm olasiliklari hesaplamis. Her duruma dair plani var Ofkeli Kurtulamadik gitti sundan.

Yushin'e sinir oluyorum ya, ne yapsa ne kadar Deokman'in yaninda da olsa sevmiyorum iste Dodgy

Deokman da "Yushin Yushin" diye bagirip duruyor o da sinir ediyor beni. Bidam beni atinin terkisine atip götürecek ben de hala Yushin diyecegim, hiç sanmiyorum. Degil Yushini babami bile unuturum :img-hysterical: Deokman da artik görsün yani Bidam'in ona yaptiklarini. Çocuk her seferinde kurtariyor onu. Artik Deokman'in "Bidam, Bidam" diye çigirmasini istiyorum.

Chilsuk, Sohwa'ya kendini nereye kadar kullandiracaksin diyor Dodgy Dinime küfreden müslüman olsa.. Sanki kendisi Mishil'in usakligini yapmiyor. Sözde Sohwa'ya asik ama ondan önce Mishil'i düsünüyor.Ofkeli

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: wiseacre_daisy - 19-02-2010, Saat: 20:16
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise