yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
(19-02-2010, Saat: 20:04)ddeerryyaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gelelim olayin diger kismina... Misil'e söyleyecek söz söylemiyorum çünkü Misil için söyleyecegim her söze aciyorum.Çünkü Misil için degmez bence.
Ama Chilso'ya iki çift lafim var.O Sohwa'yi filan sevmiyor buna iyicene emin oldum.Kadina ölmek istemiyorsan ver diyor..Yani vermese öldürecek... Peki kim için masasi oldugu cadi Misil için...
Jukbang'in Yusin'in sözlerini hatirlamasi çok güzeldi.Biricik komutanim benim nasilda nangdolarinin özelliklerini bir bir sayiyor.Ayrica nangdolarinin üzerinde de pek bir etkili olmus.Gerçi olunmayacak gibi mi...
Gelelim Yusin'e yardim eden haranga... Ona da çagrimi yapiyorum: o da Misil'i biraksin yanima gelsin ben onada bakrim.Ne de olsa Yusin'imin dostu benim de dostumdur.

Bu bölüm bir yerde Bidam'a çok güldüm.Son kisimda o da... Aslinda orada bir yandan da agliyordum ama garip olsa da güldüm de.Bidam gibi duygularini içinde yasiyan disariya habire gülen biri bile Yusinin "Prensesi sonuna kadar koruyacaksin" lafina üzüldü yüzü düstü.

Bilgisayarimda sorun çiktigi için yanlislikla mesaji yolladim ve mesajima devam ediyorum:

Heralde o da Yushin'imin fedakarligindan ve Dokmanin halinden etkilendi ki o bile üzgündü.Çünkü normalde üzülse bile içine atardi... Belli etmezdi.

Gelelim Yong Chun'a... O da baya zekice bir is çikardi ortaya... Kendini ortaya atmasi ve eger beni öldüdürseniz siz de bakanlar kurulundan birini öldürmüs olacaksiniz dedi .Ve Alcheon'umla Yusin'imin kaçmasini sagladi... Ona da kapim açiktir. Biggrin

Gelelim biricik Alcheon'uma gerek Yusin'le olan uçan tekmeleri gerekse Yusin için göstermis oldugu fedakarlik çok güzeldi... Yusin'imin onu biramak istemeyisi de çok güzeldi.Çok iyi dost olduklarini bir kez daha kanitladilar.Hele cesareti,sadakati daha bir güzeldi.Ama ne yazik ki Misil cadisinin eline düstü...
"Işıkları kim kapattı?" Kim Sun Woo-The Equator Man

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: ddeerryyaa - 19-02-2010, Saat: 20:12
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise