yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Müthis bir bölümdü Alkis Onay Mishil'i bu bölüme kadar seviyordum azda olsa ama simdi gicik oluyorum Ofkeli Çok pis bir oyun bu yaptigi bunu yaparak her seyi sildi pis Mishil pis Chilso ve tayfasi Ofkeli. Hirsli cadi ne olacak. Jukbank ve Go Do çok komikti tabi Go Do'nun kalisi kötüydü bir o sahne ve Bidam'in gelis sahnesi beni rahatlatan 2 sahneydi. BiggrinBiggrin Bidam nasil yetisti Opucuk Sonu pek acikliydi ama ya Dokman nasil üzüldü Yushin diye bagirdi Aglaelsalla Afferim Yushin dogru olani yapti Alchon'u arkadaslarini babani ordami birakacaktin ve tabi kapiyi ölse açtirmazdi o yüzden dogru olani yapti Alkis Pazartesi nasil gelecek simdi? :atkilinc:
[Resim: screenhunter7.jpg]
^.^Balım SongSeungHeon Oppam^.^

♥ ★You Who Came From the Stars ★ ♥
Spoiler göster

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: juyoorin:) - 19-02-2010, Saat: 20:10
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise