yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Gelelim olayin diger kismina... Misile söyleyecek söz söylemiyorum çünkü Misil için söyleyecegim her söze aciyorum.Çünkü Misil için degmez bence.
Ama Chilso'ya iki çift lafim var.O Sohwayi filan sevmiyor buna iyicene emin oldum.Kadina ölmek istemiyorsan ver diyor..Yani vermese öldürecek... Peki kim için masasi oldugu cadi Misil için...
Jukbangin Yusin'in sözlerini hatirlamasi çok güzeldi.Biricik komutanim benim nasilda nangdolarinin özelliklerini bir bir sayiyor.Ayrica nangdolarinin üzerinde de pek bir etkili olmus.Gerçi olunmayacak gibi mi...
Gelelim Yusine yardim eden haranga... Ona da çagrimi yapiyorum: o da Misili biraksin yanima gelsin ben onada bakrim.Ne de olsa Yusinimin dostu benim de dostumdur.

Bu bölüm bir yerde Bidama çok güldüm.Son kisimda o da... Aslinda orada bir yandan da agliyordum ama garip olsa da güldüm de.Bidam gibi duygularini içinde yasiyan disariya habire gülen biri bile Yusinin "Prensesi sonuna kadar koruyacaksin" lafina züldü yüzü düstü.Hera
"Işıkları kim kapattı?" Kim Sun Woo-The Equator Man

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: ddeerryyaa - 19-02-2010, Saat: 20:04
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise