yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Bu bölüm anlasiliyor ki Yushin ve Bidam iyi uçus yaptilar... Hadi Bidam her zaman uçuyor...Munno'nun ögrencisi onun gibi sürekli uçus halinde ama Yushin baya bir kendini asmis.Bidamla Munno adamlarin üzerinde yürüyor.Yusin de sopayla hepsinin üstünden uçuyor... Yusinim Opucuk gerçekten doruk noktasina gelmis isin...Hele adamlarin boyunlarinin arasindan sopayi geçirip hepsini yerle bir edisi ve sopayi askerlerin ayaklarinin altindan geçirip hepsini devirisi süperdi.Yushinle Alcheonumun uçan tekmelerini söylemiyorum bile.Yalniz dövüs konusunda çok süper ikili oldu Alcheon ve Yushin... Hele ikisinin sopayi(ben sopa diyorum ama onlarin galiba baska bir adi var.Aklima gelmedigi için sopa diyorum Biggrin ) ayni anda tutup beraber tekme atmalari çok güzeldi.Tuttum ben bu ikiliyi... Savas zamani bunlar ayrilmasin hiç birbirinden... Biggrin Iki kisi onca adami yere serdi...Bidamin duvar sovu da güzeldi... Onay Bu arada Yushin ve Bidamin iplerin altindan geçme olayi da süperdi... Onay
"Işıkları kim kapattı?" Kim Sun Woo-The Equator Man

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: ddeerryyaa - 19-02-2010, Saat: 19:57
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise