yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm
Özet ve resimler için tesekkürler...
Ben bu bölümün son kismini izlemistim izlemez olaydim dedim çok üzüldüm.. Garibim Yushin... Yine Dokman için kendini feda ediyor...Ne bitmez çilesi varmis bu çocugun... Dokman zaten Yushinim degerini bilmedi, bilmiyor,bilmeyecek de... Ofkeli O yüzden kaç kurtar kendini Yushin Opucuk ...Ama giderken biricik dostun Alcheonumu,biricik kardesin Wolya'yi da almayi unutma... O Misili gözünde çok büyüten (Chun Chu'nun deyimiyle) Dokman'in yanindan da sadik oldugun Prenses Chun Myung'un oglu biricik Chun Chu'yu da çek al... Bu Dokman'in safligindan gül gibi çocuk harcaniyor... Biggrin Hem ilerde isine yarar...Zeki çocuk ne de olsa...Ama herkesten önce kendini kurtar... Opucuk Ben size bakarim... :img-hysterical: Bu arada rica ediyorum esini sakin yanina alma!.. :img-hysterical:
"Işıkları kim kapattı?" Kim Sun Woo-The Equator Man

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: sasa - 19-02-2010, Saat: 15:39
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: ddeerryyaa - 19-02-2010, Saat: 16:38
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: a.s. - 20-02-2010, Saat: 14:42
RE: Muhtesem Kraliçe (Queen Seon Duk) 45. Bölüm - Yazar: aise - 20-02-2010, Saat: 18:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise