yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mt. Gyeryong Starch Syrup
#1
Img-kiss 
Mt. Gyeryong Starch

[Resim: mtgyeryong.jpg]

Mt. Gyeryong Nişasta Şurubu, Kore pirinci, malt ve Mt.Gyeryong dağinin temiz suları ile geleneksel bir şekilde ( açık konsantrasyon) islenerek yapılır. Şurup çok tatlı değildir ve şurupta memleketin rahatlatıcı tadı vardır.
Mt. Gyeryong Nişasta Şurubu 70 yıllık bir geleneğe ve tarihe sahiptir.
Geleneksel lezzeti korumak isteyen çiftlik idarecileri, geleneksel lezzetleri yeniden canlandırmak için geleneksel nişasta şurubu ve parmak büyüklüğünde seker üretiminde teknik yardımlar almışlardır.
Starty Şurubu yıl boyunca satıldı. Mt. Gyeryong Fıstık Topu hediye olarak veya diğer başka özel durumlarda mükemmel olan bir diğer geleneksel mezedir.

Çeviri: BB_GDragon

English

Mt. Gyeryong Starch Syrup is made with the clean waters of Mt.Gyeryong, Korean rice, and malt and processed in a traditional way (open concentration). The syrup is not too sweet and has the comforting taste of hometown.
Mt. Gyeryong Starch Syrup has about 70 years of history and tradition.
Farm administrators who are dedicated to preserving the tradition are receiving technical advices to help the production of traditional starch syrup and finger-sized taffy to revive the traditional tastes.
Starty syrup is sold throughout the year. Mt. Gyeryong peanut roll is another traditional snack that is great as gifts or for any other occasion.

Kaynak/Source[Resim: g5RLQZ.jpg]

"We are 1"

WWW
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi