yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Ji Hoon (이지훈)
Çok sempatik birisi... Biraz Jo Ji Hoon'u andiriyor ama ondan daha güler yüzlü. Biggrin

[Our's NOT fake!] B2ST Fan Club
·◦ ··●� 2PM Fan Club �●·· ◦· F.T İSLAND FAN CLUP
Bencede Joo Ji Hoon'a benziyor, Hello Miss'de çok begenerek izledim. Çok sempatik ve güler yüzlü. Ya ama galiba fan sitesi yok niye acaba. Onay
SO Jİ SUB <3

(01-05-2009, Saat: 19:00)mihrümah Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-04-2009, Saat: 1:43)lullaby Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya cidden sizcede Bülent Ersoya benzemiyor mu? Smile)

Hayir kesinlikle bezemiyor bende asiri derecede Jo Ji Hoon'a benzetiyorum. Hatta isimleride benziyor. Kardes olma ihtimalleri var mi acaba?

Evet ben de benzetiyorum ama kardes olamazlar, çünkü Korelilerin soyadlari basta yazilir. Yani Joo Ji Hoon'la isimleri ayni sadece. Smile
Spoiler göster
Sahsen ben kendisini çok sevdim. Hello Miss'de Bülent Ersoyla yakindan uzakdan bir alakasi yok ayrica çok sempatik ve oyunculuk sesi çok iyi, basarilarinin devamini diliyorum. Smile
SO Jİ SUB <3

Çok seker ya gözlükte yakismis hani.
Fotograflar için çok tesekkürler.
Ayrica neden Wikipedia'ye Drama Wiki vs. gibi yerlere oyuncularin "Çirkin" fotograflari koyuyorlar. Ama Lee Ji Hoon fena degil orada bile.

Kim Benzetiyor Bülent Ersoy'a ya? Bu kadar seker tatli çocugu. Durtuk
Joo Ji Hoon'u gerçekten andiriyor.
Çok, çok tatli bir oyuncu, sarkici. Bende kendisini Hello Miss'te tanidim ve ondan beridir çok seviyorum. ^^ Joo Ji Hoon'a benzeme konusunda katiliyorum sizlere.
Super Junior SHINee

Çok yakisikli bir oyuncu Bülent Ersoyla hiç bir alakasi yok Joo Ji Hoon'a da pek benzetemedim aslinda boyu durusu belki biraz andiriyor olabilir ama yüz olarak alakasi yok, bir kere Joo Ji Hoon'un gözleri çok küçük Lee Ji Hoon daha yakisikli bence. Biggrin
Gianna jun fan club
[Resim: 2gv606rvert.jpg]
...

TVXQ5
[Resim: kopyas2gv606rvert.jpg]
...

TVXQ5
[Resim: ztt4t1vert.jpg]
...

TVXQ5

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi