yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korean Government Scholarship Program 2012
Ohh sonunda Biggrin Su ana kadar sizi aramadilarsa iyi.Çünkü önce kaybedenleri aramaya baslamislar.Sonra kazananlara bilgi vereceklermis.Sizin brans neydi?
Benim Iktisat.Ekonomik Basarilarinizi arastiracagim falan dedim ama insallah kabul ederler. Smile Üç kisi gerçekten çok az...Ama ingilizce ögretmenligi iyimis bence.Sayisal derken mühendislik falan demek istediniz degil mi?Sizin ingilizce belgesi falan da avrdir sanirim.Ben de mülakatta götürecektim tabi ararlarsa Smile Saat 4 e kadar aramazlarsa ben yeniden arayacagim. Telefonla da çok iyi bilgi veriyorlar.
Tabi atarim. Sen çalismana devam et.Çünkü siteden yayimlamayacaklar sanirim.Dedigim gibi ben aradim elçiligi telefonla bilgi vereceklerini ve verdiklerini söylediler.Ben özelden mesaj atarim.IELTS ye gir bu arada o daha kolay Smile
Önemli degil.Aslinda benim bildigim elçilik mülakatlari yaptiktan sonra belgeleri Niied 'e yollayacak.Yani mülakat gününde belgeyi verdin verdin vermedin sonrasi için belge vermen güç.
Ben de basvurdum bu burs programina ama büyükelçilik araciligiyla degil direkt üniversiteye basvurdum. 26 - 30 mart tarihlerinde gerekirse sizi arar mülakat yapariz dediler, yarini da atlatirsam biraz daha rahatliyacagim.
Biz de bugün geçinde rahatlariz sanirim Smile O halde siz 3 kisilik kontenjana dahil olmuyorsunuz sanirim degil mi?
Sitede bir sey yok.Beni arayan da henüz olmadi ne yapsak acaba?
bu 3 kontenjan sadece Türkiye için mi? ben basvurmadim ama kontenjanin azligi dikkatimi çekti ondan soruyorum...bir de toefl in geçerlilik süresi hakkinda bilginiz var mi abd de oldugu gibi 2 yil mi burda da?
Klavuzda yazdigina göre öyle ben yanlis anlamadimsa.Toefl geçerlilik süresi size gönderilen belgede yazar.Ben ielts ye girdim toefl in geçerliligiyle ilgili bir fikrim yok açikçasi.
(29-03-2012, Saat: 15:41)gbusra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz de bugün geçinde rahatlariz sanirim Smile O halde siz 3 kisilik kontenjana dahil olmuyorsunuz sanirim degil mi?

Aynen ben bu 3 kisilik kontenjana dahil degilim...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise