yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Rize 4. Bulusmasi / Korea-Fans Rize 4th Meeting
Çok ama çok güzel bir bulusma olmus. Mekan sahane koreli amca ve teyze sahane bizim kizlar hepsinden sahane... Biggrin Orada olmak vardi.
Çektiginiz fotograflar sayesinde bir nebzede olsa bizler de yasadik o güzel günü. Bunun için ayrica tesekkürler.
Ve Filiz'cigim o fotograf alti yorumlari nedir öyle! Çok eglendim. Smile Ellerine saglik canim.
[Resim: IsQYg.png]
[Resim: 72FLl.gif]
(04-09-2011, Saat: 15:43)MINHO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok ama çok güzel bir bulusma olmus. Mekan sahane koreli amca ve teyze sahane bizim kizlar hepsinden sahane... Biggrin Orada olmak vardi.
Çektiginiz fotograflar sayesinde bir nebzede olsa bizler de yasadik o güzel günü. Bunun için ayrica tesekkürler.
Ve Filiz'cigim o fotograf alti yorumlari nedir öyle! Çok eglendim. Smile Ellerine saglik canim.

Kuzum begenmene çok sevindim. Ah gelemedinki söyle yakinlara gelirdin bulusmalarimiza gittin taa Çanakkalelere. Insallah kuzum senin basindan da böyle güzel anilar geçer. Opucuk
İmzanız 400x103 boyutlarından büyük olduğu için silinmiştir.
Adapazari-Sakarya adina tebrik ediyoruz bulusmanizi degerli arkadaslarim. Diger bulusmalariniza gelmek isterim. Dogu Karadeniz'e gelmeyi çok isterim. Nasip olur da geliriz INSAALLAH!
(04-09-2011, Saat: 16:24)KoreliTatanga54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adapazari-Sakarya adina tebrik ediyoruz bulusmanizi degerli arkadaslarim.
Dogu Karadeniz'e gelmeyi çok isterim. Nasip olur da geliriz INSAALLAH!

Rize adina tesekkur ederiz.
Dogu karadeniz Turkiyenin guzel koselerinden biridir gezip gormenizi tavsiye ederiz.
Ah fotograflari çok begendim bende istiyorum. cry
Rizeye geliyorum olmuyor böyle. Filiz beni de al yanina kuzum. Opucuk
SS501 ~ KİM HYUN JOONG
Spoiler göster
(07-09-2011, Saat: 22:49)hyun(mehtap) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah fotograflari çok begendim bende istiyorum. cry
Rizeye geliyorum olmuyor böyle. Filiz beni de al yanina kuzum. Opucuk

Gel kuzum gel ah ah. Ben seni evlat edineyim olmaz mi. Opucuk

Off yine gelemedim ya... Aglama Fotograflar çok güzel. Kalp
Nasip, kismet artik; Insallah baska sefere ya... :/
Fotograflarda çok eglendiginiz belli. Birde nicklerini bilsek çok güzel olacakti. Sad
Herşey Değişti, Hiç bir zaman hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...

Tüm dünya vazgeç dediğinde,umut fısıldar;
"Bir kez daha dene."

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise