yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Istanbul, C.E.H.O.K. Bulusmasi (15.05.2011)
Keske bende istanbul'da olsaydim Aglama
Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

๓εя√ε ǻקǻч₫¹и™
Tam kesin degil ama bende gelebilirim bir arkadasimla Smile
(04-05-2011, Saat: 21:30)Park Min Ra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam kesin degil ama bende gelebilirim bir arkadasimla Smile

Arkadasinizla birlikte sizi de bekliyoruzSmile
off. bir bulusma daha kaçiriyorum.. sbs den sonra olsaydi biraz sansim olabilirdi ama önce oldugu için ufacik sansim da yok..:Sad
[Resim: safe_image.php?d=AQDiXN2dl_qGnJeO&w=130&...efault.jpg]

SS501 <3 FOREVER <3
Allah izin verirse geliyorum Smile benide ekleyebilirsiniz Smile ama iki kisi olarak hesaba alin ^^
(05-05-2011, Saat: 18:37)Park Min Ra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah izin verirse geliyorum Smile b-Beni de ekleyebilirsiniz Smile ama iki kisi olarak hesaba alin ^^

Listeye ekledimSmile
of. su bulusmalardan bursa'da da olsa Aglama istanbul'da olanlarin gitmemeleri bence hayatlarindaki en büyük hata olur Aglaelsalla
Spoiler göster
Of ya aglamak istiyorum keske bende gelebilsem :Aglama: Neyse gidenlere iyi eglenceler diliyorum. Smile
Ben de geliyorum,listeye ekleybilir misiniz?Smile

Jang Keun Suk Fan Club

Selam. Gozlukgulmek
Bende çok kalabalik bir grupla geliyorum insallah.Biggrin 15 Mayis'ta Korea-Fans li dostlarimla birlikteyim dedim çogu arkadasim gelmek istedi. Yaklasik 5 kisi olarak bulunacagim büyük bir ihtimal . Kralgul
Görüsmek üzere. Opucuk
[Resim: ybu3cz6.jpg]

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise