yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Hatay 6. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 6th Meeting
Aranizda kim olmak istemez ki...Onay Beni de ekleyin demek isterdim..Biggrin Hepinize iyi eglenceler..Atkilic
Abla diyorum ki bu sefer bir degisiklik yapalim, baska bir yerde bulusma olabilir diyecegim de Yakup abi olmayinca olmuyor. Biggrin
Ama bir degisiklik yapalim bu sefer cidden. Biggrin
Spoiler göster

It’s only for you
just wanna be for

you
(07-11-2011, Saat: 13:15)ALEMDAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aranizda kim olmak istemez ki...Onay Beni de ekleyin demek isterdim..Biggrin Hepinize iyi eglenceler..Atkilic
Tesekkür ederiz.Bir gün beklerizSmile

(07-11-2011, Saat: 15:55)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abla diyorum ki bu sefer bir degisiklik yapalim, baska bir yerde bulusma olabilir diyecegim de Yakup abi olmayinca olmuyor. Biggrin
Ama bir degisiklik yapalim bu sefer cidden. Biggrin
Judi Kore'den geldi ya yeni hediyelik esyalar gelmistir.Onlara bakariz.Zaman kalirsa baska bir yerlere de gidebiliriz.Hem Kimçi ile ilgili soracaklarim var.Hem gruba hem Yakup Beye unuttunuz mu daha kimçi yapacagiz.

Iyi eglenceler Biggrin

[Resim: sara14.jpg]

~~ 영원히 SS501 ~~
[Resim: qvvsmmq.gif]
Ayse Tuba dizi ve film getirecek, isteyen flash getirebilir.Bir kisi de bilgisayar getirebilirse istedikleri dizi ve filmleri verebilecegini söyledi.Tesekkürler Ayse.
Ah Seyhan abla, senin istedigin kalemliklerden gelmis. Satiyorlardi geçen "Seyhan abla istemisti bunlardan bi tane saklayin ona da." demeseydim gidiyordu kalemlikler Biggrin
Neyse, yeni seyler gormedim ben pek.. Bize saklamislardir umarim Biggrin
Ay cabucak yarin olsun ya. Ozledim ben sizi Biggrin
Spoiler göster

It’s only for you
just wanna be for

you
Love01 
(08-11-2011, Saat: 16:48)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah Seyhan abla, senin istedigin kalemliklerden gelmis. Satiyorlardi geçen "Seyhan abla istemisti bunlardan bi tane saklayin ona da." demeseydim gidiyordu kalemlikler Biggrin
Neyse, yeni seyler gormedim ben pek.. Bize saklamislardir umarim Biggrin
Ay cabucak yarin olsun ya. Ozledim ben sizi Biggrin

Çok sagol Basak sen de olmasan .Umarim bize de ayirmislardir.Bence de bir an önce yarin olsun.Ben de sizi çok özledim.
Ilk fotograflar benden olsun..
[Resim: 011xz.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Suki ablanin hediyeleri
[Resim: 014yr.jpg]

[Resim: 015bpz.jpg]

[Resim: 018vq.jpg]

[Resim: 019iih.jpg]

Fotograflar Facebook sayfamiza eklenmistir. Fotograflar eklendikce albüm güncellenecektir.

>>>> http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150357069074064.346499.262387364063&type=1
Çok istesemde eskisinden nadir ağlarım
Zaman geçer önümden çığlıklar atarak
Umudum ellerimde bir avuç kül

Spoiler göster

Diger fotograflar arkadaslarda ben fazla fotograf çekemedim.Öncelikle sohbet ettik.Anamaya Hacer çok özlemisiz seni. Tabi diger arkadaslari da. Suki ve Judi Hanimla sohbet ettik.Ayse Tuba'nin engin film ve drama kolleksiyonundan yararlanmaya çalistik.Yükleme kismi uzun sürdügünden bir kismi subat tatiline kaldi.Derya ve Yakup Bey'in Ankara Kore Kültür Merkezi açilisi anilarini dinledik videolari izledik.Korea_Fansin babasi Hilmi bey aradi.Kendisi ile konustum.Hatay Kore_Fansin çok çok selami var.Judi hanim Hatay'da Korece Kursu müjdesi verdi.Kursumuz yaklasik Nisan ayina kadar olacak.Kendisi ikinci kez anne olacagi için bizlerle bu süreçte elinden gelecegi yapacagini söyledi.Bu arada Kayseri'ye dogru yola çikacak olan Ayse Tuba'ya iyi yolculuklar diliyoruz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise