yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea-Fans Ankara Bulusmasi / Korea-Fans Ankara Meeting (02.10.2011)
(04-10-2011, Saat: 1:17)kiday baksi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2011, Saat: 1:06)paseuma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni anlayan ve onlari anlayabildigim insalarla bir arada olmak güzel bir duyguydu Smile Tekrari olur umarim Onay ama bu sefer Kore yemegi yiyelim mi Rolleyes Bulamazsak biz yapariz Tongue Ya da ramen yeriz Cool

Kore yemegi önerisini uygulayalim. Ramen+Kore filmi..Onay

Muhtesem Ikili Onay Ramenler benden Tongue Biggrin
(04-10-2011, Saat: 1:20)paseuma Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2011, Saat: 1:17)kiday baksi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2011, Saat: 1:06)paseuma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni anlayan ve onlari anlayabildigim insalarla bir arada olmak güzel bir duyguydu Smile Tekrari olur umarim Onay ama bu sefer Kore yemegi yiyelim mi Rolleyes Bulamazsak biz yapariz Tongue Ya da ramen yeriz Cool

Kore yemegi önerisini uygulayalim. Ramen+Kore filmi..Onay

Muhtesem Ikili Onay Ramenler benden Tongue Biggrin

Bencede çok iyi olur ikisi. Bunu uygulayin. Biggrin Onay
[Resim: bfl1za.jpg]
❤❤RAIN / 비❤❤ Se7en / A+ / Changjo / ELF / VIP / TripleS / Boice / Inspirit / Hottest

Bu arada bir sey diyecegim ben erken ayrildim ama yine de bir kaç abla ile tanisip konusmustum..Onlar bana ulasirlarsa buradan da yazayim isimlerini almadim.. Biggrin

Çok güzel bir bulusmaydi ama erken ayrilmak zorunda kaldim. Yeni arkadaslarimiz vardi, keske hepsiyle tanisabilseydim ama neyse bir dahaki bulusmada insallah ^^ Bu arada Hakan abiyi de gördügüme çok sevindim, uzun zamandir görüsememistik.Biggrin Resimler çok güzel, hersey çok güzel tekrar görüsmek üzere.^^
♥ R.I.P KIM JONGHYUN ♥

♥ SS501♥Block B♥EXO♥VIXX
♥ TripleS & BBC & EXO-L & Starlight ♥ A.R.M.Y
♥KHJ ♥ZICO ♥Xiumin ♥LEO ♥Jimin

Bugün 3 tane Güney Koreli arkadas edindim. Bizim okula gezmek amaçli gelmislerdi Smile Eger digerki bulusmaya burda olurlarsa onlari da çagiracagim ve ben de gelecegim insallah Smile)
Aa benim tisörtümden. Biggrin Güzel bir bulusma oldugu kesin. Biggrin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise