yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
Dizi çok güzel, romantik bir seye benziyor ama A Love to Kill'de oldugu gibi sonunda agladigimla kalmak istemiyorum. Yani sonu güzel mi bitiyor? Yoksa hüzün ve yarim kalmisliklar mi?
İmza İmza Dediğin Nedir ki Gülüm Ben Seni İmzasız da Severim. ???
Bir İnsan Bilmiyorsa Ne İstediğini, Hem Karşısındakini Ziyan Eder, Hem Kendini. Dibini Görmediğin Suya Dalmadığın Gibi,
Emin Olmadığın
SEVGİYE, TESLİM ETME KENDİNİ.!
(12-04-2011, Saat: 10:17)SaHaRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizi çok güzel, romantik bir seye benziyor ama A Love to Kill'de oldugu gibi sonunda agladigimla kalmak istemiyorum. Yani sonu güzel mi bitiyor? Yoksa hüzün ve yarim kalmisliklar mi?

Hüzünle bitiyor ama izlemeni gerçekten tavsiye ederim. Aglamaktan bir hal oldum. Ama mükemmel bir diziydi. Hala etkisindeyim. Bir günde bitirdim ve gerçekten deydi.
[Resim: dhdhdhdhdhdhd.jpg]
Dizide Moo Hyuk'a bir ninni söylüyordu Eun Chae, iste onu buldum. Biggrin Zafer... Merak edenler için ismi When You And I Were Maggie. Geçenlerde bir arkadas ariyordu sanirim.
Güzel gidiyor ama çok hüzünlü ya... Sad
Keep calm and Love Korea
Diziyi bitirdim.
Çok güzel bence, keske daha çok sürseydi. Sad
'Bazensaçmalamakqerekir.
Bir an senaristi bulup ellerinden öpmek geldi içimden. Bu dizi beni anlatilmayacak derecede hüzünlendirdi. Her dakikasinda agladim. Kore dizilerini seven herkesin izlemesi gereken bir dizi.
--------------------------
-Bana bakmayacak misin?
-Uyanmaktan korkuyorum. Bu rüyadan uyanmaktan korkuyorum. Hem de çok korkuyorum.
-Bu bir hayal degil.
-Beni kandiramazsin. Her zaman hayal olmadigini söylüyorsun. Sana baktigimda ve elini tuttugumda beni hep arkadan hançerliyorsun. "Eun-Chae, uyan. Hayal gördün."
-Hayal degil bunlar.
-Yune delirdigimi söyledi. Bana çildirmak üzere oldugumu söyledi. Sanirim öyle de oldum. Ama yapamam. Sana bakmayi ne kadar çok sevsem bile. Annem ve babam hala yasiyorlar. Çildirmaya hakkim yok.
I'm Soryy, I Love You...

Kanatlarımız var da uçmaya mı çalıştık?
Ya da düşmek bitmezken uçmaya mı alıştık?
Gözlerimiz bundan mı her daim yukarıda.Uçmaya çalışırken kırıldı kanadımız.
Bir medeniyet düşün düşmeyi uçmak sanan.Bir kanat düşün düşmek için olmayan.
Bir rahmet düşün alemleri kaplayan.

HYUN JOONG~RAİN

Gerçekten neredeyse her ay bu sayfaya yeniden göz gezdiriyorum. Gerçekten de mükemmeldi. Ama ne yazik ki buna benzer çok dizi yok. Yani aglatan anlaminda. A Love To Kill de öyleymis dediler, baslayacagim ama böyle aglatan bildiginiz varsa ve önerirseniz çok mutlu olurum.
Ben sana kendimi gösterdim,hiç kimseye göstermediğim ama sen görmemekte ısrar ettin.
Dünya duruncaya, okyanusların suyu kuruyuncaya ruhum bedenimden ayrılıncaya kadar seni seveceğim Seni seviyorum.

Simdi resimlere bakinca ben de duygulandim. Zaten efsane gibi bir dramaydi. Bence I'm Sorry I Love You'dan daha iyi bir drama yok. Ama aglatan bir dizi istedigine göre 49 Days'i izleyebilirsin. Tabi I'm Sorry I Love You kadar aglatmaz.
Aman sesimi kimse duymasin, aman dizi izlerken agliyor diye benimle dalga geçilmesin diye bogazimi dügümleyip sessizce göz yaslari dökerek izledigim dizi. Ardindan da tüm gün boyunca bogaz agrilari çekmeme sebep olan 16 bölümlük drama.
"Saranhe ajusi! Saranghe, saranghe." Burada çok duygulanmistim. Sad
[Resim: 94680537.gif]

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise