yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
Off... :/
Ne diyecegimi bilmiyorum ki...
Çok fena... O kadar dizi izledim hiç biri bunun kadar ve Winter Sonato kadar etkilemedi.
Ikisi de birbirinden harika...
O kadar agladim ki... Cidden bu dizide aglamayan varsa duygusuz olarak nitelendiririm...
2 gün içerisinde bitirmistim 16 bölümü. Gözlerim kipkirmizi olmustu. Harika, süper... 2 sene önce izledim ama hala Youtube'dan açip sarkilarini dinler ve aglarim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Harika bir dizi, harcadiginiz zaman için pisman olmayacaksiniz.
(02-03-2011, Saat: 22:29)Misa*Sonato Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Off... :/
Ne diyecegimi bilmiyorum ki...
Çok fena... O kadar dizi izledim hiç biri bunun kadar ve Winter Sonato kadar etkilemedi.
Ikisi de birbirinden harika...
O kadar agladim ki... Cidden bu dizide aglamayan varsa duygusuz olarak nitelendiririm...
2 gün içerisinde bitirmistim 16 bölümü. Gözlerim kipkirmizi olmustu. Harika, süper... 2 sene önce izledim ama hala Youtube'dan açip sarkilarini dinler ve aglarim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Harika bir dizi, harcadiginiz zaman için pisman olmayacaksiniz.

Bana bu dizi hakkinda ne dersin dediklerinde ben de çok fena diyorum. Aglaelsalla Insanin aklina baska bir terim gelmiyor çünkü...
"Harika ötesi" az kaliyor bu diziyi tanimlamak için.
Su zamana kadar böyle etkileyici, hüngür hüngür aglatan bir dizi görmedim.
Diger arkadaslar gibi aynen beni de acayip bir sekilde aglatti her bölümünde. Sad
Moo Hyuk'un ölecegini bildigi halde inadina hayat dolu olmasi, Eun Chae'ye olan masum ve onu geride birakacak olmanin verdigi hüzünlü bakislari; Eun Chae'nin çaresizligi, yardimseverligi vs. vs.
Etkilenmemek elde degil...

Ve evet,
Diziyi izlerken "aglamadim" diyenler gerçekten tam bir duygusuz. Sad
Hala gözlerimin önünde tüm sahneleri...
En ufak bir fotograf karesi bile yetiyor gözlerimin dolmasina...

Keske Türkiye'de de gösterilse de bizim senaristlere ilham olsa...
Neyse, darisi Türk dizilerinin basina.
Diziyi izledikten 1 yil sonra bile müziklerini dinlemeye cesaret edemiyorsunuz. Çok etkiliyor.
Dün bitirdim diziyi. Aynen, ben de 2 gün içinde izledim ve bitti. Izledigim gün boyunca agladim ve geceleri de rüyamda görüyorum, konusmalari tekrarliyorum. Galiba çok etkilendim. cry
.. ı m sorry ı love you .. ....hayattayken bile öylesine yalnızdı ki,onu bu halde bırakamazdım.hayatımda bir kerecik olsun kendimi düşünüp kendim için yaşayacağım.bu suçsa seve seve cezamı çekmeye razıyım.... song eun chae[/size][/b]
Inanilmaz bir dizi. So Ji Sub'm benim, seni çok seviyorum. Smile
Ben de çok dramatik diye bayagidir bekletiyordum. Son bir kaç bölüme kadar tuttum ama sonrasi artik biraz zor oldu aglamamak için. Çok kötü bitti. Anneleri de ögrenemedi kendi çocuklari oldugunu, bittim ben de. Biggrin

2. kez izliyorum, harika bir diziydi. Çok etkileyici... Abaza
[Resim: 79844864.gif]
Loving you and waiting forever...
Spoiler göster
(05-04-2011, Saat: 20:06)Aylati Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2. kez izliyorum, harika bir diziydi. Çok etkileyici... Abaza

Çok dramatik bir diziydi ve her bölümünde aglamamak için kendimi zor tutuyordum.
Seni tebrik ederim canim, 2. defa daha izlemissin. Ben bu duygu yüklü sahneleri izlemeye bir kere daha dayanamazdim herhalde. Onay
Son bölümde etkilendigim ve göz yaslarimi tutamadigim bir sahneyi de paylasmak istiyorum.

Spoiler göster

İz Bırakan Diziler:You're beautiful-Love Rain-My Gril-My Fair Lady-To The Beautiful You-Winter Sonata-Can you hear my heart-Marry Stayed All Night-Playfull kiss-City Hunter-Boys Over Flowers-Jumong-I'm sorry I love you-Düşlerimin Prensi

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise