yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
Romantik- komedide Düslerimin Prensi, dram da ise Misa...
Tarihi dizide de Denizler Imparatoru benim en sevdigim dizilerdi. Misa'yi televizyonda izlemek nasip olmadi. Umarim bir gün televizyonda da izleyebiliriz bu güzel ve duygusal diziyi.
Çok güzel diziydi. Dizi boyunca kime üzülecegime sasirdim. Sad Gerçekten çok acikliydi. cry
Gerçekten çok güzel diziydi. Ama etkisinden uzun süre kurtulamadim. Aglama

Hiç bir dizi beni bu kadar derinlemesine etkilememisti. OnayBiri dizinin adi her geçtiginde buruklasiyor ya da repliklerini gördügünde derinlere daliyorsa, aradan onca zaman geçmesine ragmen tekrar tekrar oturup izlemek ve her defasinda aglamak istiyorsa, demek ki gerçekten izlenmesi gerekiyor. Hikayesiyle, oyunculariyla, görüntüleriyle, replikleriyle, kusursuz bir yapim...
Televizyondan sonra internette izledigim ilk Kore dizisiydi. Ne diyebilirim ki... Anlatilmaz yasanir, bu çok acayip bir sey. Ben çok etkilenmistim, kalbimin acidigini hissetmistim. Izlerken acayip geriliyordum, sikinti basiyordu. Bir sürü duyguyu bir arada yasatan bir efsanedir I'm Sorry I Love You. Aglaelsalla
İmzanız kurallara uymadığı için silinmiştir.
Ben de dün aksam bitirdim. Içim acidi. Ama güzel bir diziydi.
Moo Hyuk'un yasadiklari... Çok zor.
(28-10-2010, Saat: 19:30)zepliyn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de dün aksam bitirdim. Içim acidi. Ama güzel bir diziydi.
Aegisshi... cry
Aglamadin gitti. Dodgy Biggrin Biggrin Biggrin
O kadar agladim ki ben, gözümde yas kalmadi... cry

Kimyon öğretmen oldu, öğrenciler peşinde. Tiyatro ise her daim cebinde. (^^,)
(28-10-2010, Saat: 20:15)kimyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-10-2010, Saat: 19:30)zepliyn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de dün aksam bitirdim. Içim acidi. Ama güzel bir diziydi.
Aegisshi... cry
Aglamadin gitti. Dodgy Biggrin Biggrin Biggrin
O kadar agladim ki ben, gözümde yas kalmadi... cry

Aglayamadim yaa... Benim duygularima ne oldu acaba? Duygularimi istiyorum. SmileSulu göz olarak bilinirim halbuki çevremde...
En dokunakli Kore dizisi, çok aglamistim...
Yine izlemek istiyorum. Onay

Ben de çok begenmistim. Smile Gerçekten izlenmesi gereken mükemmel bir yapim.
Tesekkürler. Smile

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise