yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
Su ana kadar izledigim ve beni en çok etkileyen Kore dizisi... Hala izlemeyen varsa siddetle tavsiye ederim. Smile
Bu diziyi ne zaman televizyonda seyredecegiz? Herkesin izlemesi gereken bir dizi. Sevgi, fedakarlik, ask, hüzün, her sey var bu dizide.
Yorumlara bakilirsa acikli bir film herhalde. Izleyecegimi zannetmiyorum. Biggrin Paylasim için tesekkürler...
ησктα кα∂αя мєηƒααт ιçιη νιяgüℓ кα∂αя єğιℓмєм !
Saraydaki Mücevher

Bu diziyi izlemek nasip olmadi. Tongue
Ya ben bu diziyi o kadar çok izlemek istiyorum ki... Ama ne vaktim ne de kotam buna müsade etmez. Hikayesini çok merak ediyorum ve hastasi olacagimi düsünüyorum. Aglaelsalla
^^Big Bang^^

^^2NE1^^
I'm Sorry, I Love You seveni olarak -tabi en çok Im Soo Jung seviyorum Onay- bir kaç gif hazirladim. Umarim begenirsiniz arkadaslar.

[Resim: msoojung1.gif]

[Resim: hc-15163324,h_img?i=29379]

[Resim: hc-43751840,h_img?i=29382]

[Resim: hc-35658012,h_img?i=29381]

[Resim: hc-42805068,h_img?i=29385]

[Resim: 2c8350bf0f34458490cd1e7.gif]

Bu dizi en çok izlemek istediklerimden. En geç yari yil tatiline izlemis olurum sanirim. Tanitim için tesekkürler. Smile
[Resim: dac4vud.png]
Bir türlü izleyemedim, ben de artik izlerim sanirim...

(04-12-2009, Saat: 18:42)curLy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir türlü izleyemedim, ben de artik izlerim sanirim...

Bence bir an önce izlemelisin çünkü Kore dramasindan o zaman çok sey kaçirmis olursun. Özellikle de So Ji Sub ve Eun Chae oyunculuklarindan.
Gerçekten çok acikli ama inanilmaz bir dizi. Onay
Song Il-Gook/So Ji Sub/Kim Nam Gil/Denizler İmparatoru Fan Club
**♥.♥. Cain and Abel Fan Club.♥.♥**
Kim Ki Duk FC
Korea-Fans FC
TRT FC

[Resim: attachment.php?aid=2217]
1 sene falan oldu izleyeli... cry: Ama hala aklima geldikçe hüzünleniyorum. Izlenmesi gereken dramalardan, muhtesem bir dizi. Tavsiye ederim. Onay

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise