yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
Moo Hyuk'un kardesi olan kiza çok aciyorum yaa... Sanirim ismi Yoon Seo Kyung'du.
Yazik kizin akil yasi küçük kalmis... Çocugu da var. Çocugu kendinden daha akilli... Smile
❤❤RAIN / 비❤❤  Se7en / A+ / Changjo / ELF / VIP / TripleS / Boice / Inspirit / Hottest
Izledigim en güzel diziydi, çok begendim. Herkesin izlemesini tavsiye ederim. cry
Hayatimda izledigim en güzel diziydi... Kaç kez izledim kim bilir... Aglaelsalla Sarhos
Bu dizi bence dünyanin en güzel dizilerinden birisi. Smile
Dizi bence dünyada olabilecek en mutsuz ve mutlu eden bir sona sahip bence. Sad Sarhos

Senin ne olduğun hiç önemli değil.
Benim gözlerimin sana baktığı kadarsın.
Ve ben;
O gözleri senden çektiğim an "hoş bir anı" olarak kalırsın.
Bu diziyi izlemeyi çok istiyorum ama kota nedeniyle izleyemiyorum. Önümüzdeki ay izlemeyi düsünüyorum. Bazi izleyen arkadaslarim keske izlemeseydik dedi. Sonu kötü bitiyor bildigim kadariyla. Izleme konusunda hala kararsizim. Sad
[Resim: tumblr_lmwz6wSie11qao9wxo1_250.gif]

대한민국
And we, as Cassiopeia,
will protect our five stars; to guide them when they’re lost
Spoiler göster
Burcu bence izlemelisin eger bu diziyi izlemezsen çok sey kaçirmis olacaksin. Çünkü bu diziyi izledikten sonra gerçek dizinin nasil bir sey oldugunu anliyorsun. Evet, arkadaslarin dogru söylemis. Bu dizinin basi da sonu da mutsuz. Yani hep aglayacaksin ama gerçek dramanin da ne oldugunu anlayacaksin ve hayatin boyunca bu diziyi gözlerin dolu bir sekilde hatirlayacaksin. Bence mutlaka izle, bir sey kaybetmezsin hatta kazanirsin.
Simdi daha çok merak ettim. Videolarini falan izlemistim. Gerçekten de çok güzel bir diziye benziyor. En kisa sürede izleyecegim...
[Resim: tumblr_lmwz6wSie11qao9wxo1_250.gif]

대한민국
And we, as Cassiopeia,
will protect our five stars; to guide them when they’re lost
Spoiler göster
Çok duygusal, 1 gecede izledim ve sabaha kadar agladim. Çok acikli... cry
Hmm... Kesinlikle bastaki arkadasin dediklerine katiliyorum.
Bana katildiginiz için tesekkürler. Biggrin Biggrin Ayrica eminim herkes benim gibi düsünüyor. Izlemeyenlere izleyen herkes adina siddetle tavsiye ediyorum. Tavsiye ediyoruz, degil mi arkadaslar? Biggrin Biggrin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise