yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hongcheon Saldun Village's Fermented Foods
Hongcheon Saldun Villige's Fermented Foods

[Resim: soybeans022006111513505.jpg]

Soya, arpa, buğday ve pirinç farklı yöntemler kullanılarak mayalanmış gıdalar haline getirilebilir. Mayalanmış soyanın, iki türü vardır ama biz günümüzde sadece buğulanmış, pürelenmiş ve soya şeklinde yapılan türünü kullanırız. Kore'de soya hamuru tuzlu suda mayalanır. Bundan dolayı soya kütlesi soya hamuru ve soya sosu içki olarak kullanılır. Soya kütlelerinin çesitli türleri vardır. Onlardan biri soya sosu ve biber salçası içerir. Saldun Köyü'nün soya kütleleri, temiz suda ve temiz havada yetişen organik çevre dostu soyalar ile yapılır ve Saldun Köyü'nün özgün bir markası olarak atılır.

>>Hongcheon Saldun Köyü İçin Tıklayın! <<

-------------------

Çeviri: Se Na ( Opucuk )

-------------------

English

Soybean, barley, wheat, and rice can all be made into fermented foods using different methods. Fermented soybean comes in two types but we only use the kind made with steamed, mashed, and shaped soybean nowadays. In Korea, soybean paste is fermented in salty water. From this, the soybean block is used as soybean paste and the juice is used as soy sauce.
Soybean blocks come in various types, including the ones for soy sauce and pepper paste. Saldun Village's soybean blocks are made with the environmentally-friendly organic soybeans grown in clean water and clear air and are sold as Saldun Village's original brand.

>> Click For Hongcheon Saldun Village <<

Kaynak / Source
[Resim: 2j36.gif]

...
Tanitim için tesekkürler. Onay
Soya sosu ve biber salçasi... Him, baya ilginç bir seymis. Soya sosunun ve soya hamurunun içkide kullanildigini bilmiyordum. Smile Konu için tesekkürler canim. Opucuk
INFINITE

SS501 / INFINITE / A-JAX / B.A.P

afazi'm ❤

Yine süper, süper, süper... Tebrik ediyorum. Kalp
Tanitimi begendim. Opucuk Tesekkürler.
Konu için tesekkürler. Smile

fry1905 ❤ hafsa96 ❤ Kore_Güzeli

Tanitim için tesekkürler. Smile
Paylasim için tesekkürler. Smile
İmzanız büyük olduğundan silinmiştir.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi