yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homestay Organization for Korea-Fans Members
#1
Homestay Organization for Korea-Fans Members
Korea-Fans Üyelerine Özel Homestay Organizasyonu


[Resim: 3hbc.jpg]

K-F Homestay Organization (with KTO' Support)

Generations of Adventure Tourism (GOA) & Korea-Fans iş birliğiyle, önümüzdeki aylarda 'homestay' organizasyonu yapılması planlanmaktadır. Buna göre, isteyen Korea-Fanslılar farklı zamanlarda Kore'den gelecek turistleri evlerinde misafir edebilecekler. Her evde en fazla 4 kişi misafir edilecek (kişi sayısı sizin isteğinize göre belirlenecek). Konuklarımız her şehirde 1 veya 2 gün kalacaklar. Bu sayede birçok şehrimizi gezme, çok sayıda kişiyle tanışma imkanını elde edecekler. Masraflara katkı olması amacıyla, ev sahibine bir gün için kişi başı 30 TL ödenmesi planlanıyor.

Organizasyona katılmak isteyen arkadaşlarımızın (bütün şehirlerimiz için geçerli); isim-soyad, adres, cep telefonu, yaş ve kaç kişiyi misafir edebilecekleri bilgisini: [email protected] adresine göndermelerini rica ederiz.

Gönderdiğiniz bilgiler kaydedilecek ve misafirlerimiz gelmeden önce sizinle irtibata geçilecek.

Bu sürekli bir organizasyondur, bulunduğunuz şehre grup geleceği zaman sizinle irtibata geçilecek. O tarihlerde uygun olmazsanız, daha sonra gelecek grupları misafir edebilirsiniz.

Konuyla ilgili 'şu an için' başka soru sormazsanız seviniriz.

[Resim: 57603991.png]

<English>

Homestay organization is planned in cooperation with Generations of Adventure Tourism (GOA) & Korea-Fans. Within the scope of that organization, Korea-Fans members, who want, can entertain Korean tourists their's home. Maximum 4 people will be entertained every home. Our guests will stay one day or two days in every city. They will have the chance of the travelling many cities, meeting many people. Per capita 30 TL will paid to host for a day.

People who want to participate in organization (all our city can participate) should send an e-mail to [email protected] including their name-surname, address, mobile phone number, age and number of guests, who they can entertain.

These information will be saved and before guests come, we will make contact with you.

This is a continuous organization. When a group come to your city, we will make contact with you. If you don't available during those dates, you can entertain the next groups.

Please, don't ask about matter for now.


#2
Bir koreliyi evimde misafir etmekten memnuniyet duyarım ^^
Spoiler göster
WWW
#3
Katılımlarınızı bekliyoruz...Onay

>>> https://www.facebook.com/KoreaFansEvents
#4
Türkçe biliyorlar mı? Ayrıca kız veya erkek olacak misafiri biz belirleyebiliyor muyuz? Ona göre katılabilirim de Biggrin
[Resim: 6qpziQG]
#5
Ya ben çok istiyorum ama Korece bilmiyorum. Sad
#6
Korece bilme zorunluluğu yok.

Kişi sayısı; Kadın-erkek misafir seçimini e-mail'de belirtin lütfen.
#7
Güzel bir fırsat, değerlendirmek lazım ^^
WWW
#8
En son tarih ne zaman?
[Resim: 6qpziQG]
#9
Süper bir fırsat .....OnayKorea fanların bunu değerlendirmeleri gerek.
Kaçırılmamalı......
#10
etkinlik için başvurdum umarım olur koreanfansın yaptığı en güzel etkinlik bence
WWW
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi