yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans 3. Bulusmasi / Korea-Fans Hatay 3rd Meeting
Pizza Kulesi'ni görmek için Roma'ya gitmenize gerek yok, Hatay'a gelin Basagi görün yeter Tatli Pizza Kulem benimhysterical

[Resim: dscn9847.jpg]
[Resim: dscn9846.jpg]
[Resim: dscn9841.jpg]
No More...
[Resim: dscn9848.jpg]

[Resim: dscn9844n.jpg]

[Resim: dscn9852m.jpg]

[Resim: dscn9849.jpg]
No More...
ÖHÖM ÖHÖM, AYSE TUBA BEN BASAK Biggrin
Hacer abla anamaya olan, yine karistirdin ortaligi ahaha
-
Neyse.
Hacer abla simdi sana geliyorum.
Sen taktin bu Pizza kulesine!
Simdi arkadasim benim boyum uzun seninki kisa diye komplekse giren sensin ahaha (Komplekse girdi topuklularla geldi bende ona bütün Antakya'yi yürüttüm. )
Neyse gözümden kaçmadi Joon elini senin omzuna atmis bir fotografta. Abaza
He o her ayrintiyi anlatma olayina gelince, anlatmadigim ayrintilar olmadigini ne biliyosun Biggrin
Saka bir yana ikimizde konusmayi seviyoruz biliyosun, o yüzden konusmaya hakkin yok bu konuda. Biggrin
Anlatimimi begenmenize sevindim, birdahaki sefere Joon olmayacak ya. o zaman istediginiz kadar tercüman olabilirsiniz ahahaha Biggrin hani eger birdaha gelirse felan. Joon'un tercümanligi görevini üzerime aliyorum kusura bakmayin. Biggrin
Ayrica Jung Soo harbiden öyle bakmis yaa.

Hediyemiz de Ziya'nin ekledigi fotograflarda var zaten, görmeyenler için tekrar ekliyorum ;

[Resim: 17072011052.jpg]

Ortadaki, kitap ayraci imis. Biggrin
Spoiler göster

It’s only for you
just wanna be for

you
(18-07-2011, Saat: 13:57)Baseka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÖHÖM ÖHÖM, AYSE TUBA BEN BASAK Biggrin
Hacer abla anamaya olan, yine karistirdin ortaligi ahaha
-
Neyse.
Hacer abla simdi sana geliyorum.
Sen taktin bu Pisa kulesine!
Simdi arkadasim benim boyum uzun seninki kisa diye komplekse giren sensin ahaha (Komplekse girdi topuklularla geldi bende ona bütün Antakya'yi yürüttüm. )
Neyse gözümden kaçmadi Joon elini senin omzuna atmis bir fotografta. Abaza
He o her ayrintiyi anlatma olayina gelince, anlatmadigim ayrintilar olmadigini ne biliyosun Biggrin
Saka bir yana ikimizde konusmayi seviyoruz biliyosun, o yüzden konusmaya hakkin yok bu konuda. Biggrin
Anlatimimi begenmenize sevindim, birdahaki sefere Joon olmayacak ya. o zaman istediginiz kadar tercüman olabilirsiniz ahahaha Biggrin hani eger birdaha gelirse felan. Joon'un tercümanligi görevini üzerime aliyorum kusura bakmayin. Biggrin
Ayrica Jung Soo harbiden öyle bakmis yaa.

Hediyemiz de Ziya'nin ekledigi fotograflarda var zaten, görmeyenler için tekrar ekliyorum ;

[Resim: 17072011052.jpg]

Ortadaki, kitap ayraci imis. Biggrin

Ben onun noonasiyim, kiskanmana gerek yokhysterical Ayrica hala ayaklarim agriyor, dolastirma olayina girmeyelim.

No More...
tabii biz kizlar dagdan inerken zorlandik Joon hepimize yardimci oldu.

Joon'da ne düsünceliymis..hysterical Jung Soo yardim etmedi mi? Ayip ayip..hysterical

Ay..videolari izledim.. Çok eglenmissiniz.. Iyi ki aradim. Hala Su-Ki ablanin konusmasi kulaklarimda.. Ama gerçekten çok sevindim..Opucuk Panele girdim "Korecan konustu,az önce" falan saçmaliyorum. Ne dedigimi bilmiyorum. Anneme sarildim falan inanilmaz derecede sevindim...Kalp

Çok eglenmissiniz.. Bir dahaki bulusmalara gelemem ben..Aglama Daha dogrusu hiçbirine.. Neyse o günü hatirladikça seni ce Su-Ki ablayi hatirlayacagim. Orada olsaydim bagira bagira Mariaa! parçasini söylerdim haha..Biggrin
Çok güzel bir gün geçirmissiniz arkadaslar.Tongue Videolarada bayildim.BiggrinBiggrin Bakalim yarin bizim nasil geçicek heyecanla bekliyoruz yarini.Angel

TÜRKİYE ℂ⋆
Ah o Joon yok mu Biggrin "Magnetic Joon" o Biggrin
Jongsoo fotograf cekiyordu o sirada, yoksa o da yardimci olurdu Biggrin
Spoiler göster

It’s only for you
just wanna be for

you
Ben gelemedim, üzgünüm. Babamin izni bitti maalesef. O yüzden gelemedim. Sad Herseyi kaçirdigim için çok mu çok üzgünüm ya. Sad Neyse... Eglenmissiniz. Keyifli bir bulusma olmus. (: Sizin adiniza çok sevindim. (:

Hüzün içinde bi' yerlerdeyim.

Basak ile Hacer nedendir bilmiyorum ama hiç benzemeseniz bile bir benzerliginiz var ki sizi benzetiyorum. Biggrin Basak, artik adini hiç ama hiç unutmayacagim hehe. Haceri'inki de. Biggrin Ikiniz de kule gibisiniz masallah. Yarisa girmeyin. Biggrin

Sizin St.Pierre'deki 18 yas altiyiz hikayeniz hele. Biggrin Ziya'nin kafasi arada çalisiyormus demek hehe. Biggrin Saka tabii. Tongue Hacer, seni de mi 18- kabul ettiler. Biggrin Genç görünmenin avantaji. Biggrin (St. Pierre'de Ziya kendi kimligini göstermis hepimiz 18 yas altiyiz demis. Bedava girmisler. Allah'im ya. Biggrin Ama Joon ile Jung-soo'da bu tutmamis...)

Bir senle Hacer'i, bir de Nazli ile Nazlican'i karistirdim. Biggrin Nazli canim benim. Biggrin

Renan, sen neden gelemiyorsun ya? Sonrakinde seni bekleyecegim. ;) Özellikle. ^^ Sarkiyi o zaman senden dinleriz. Biggrin Arkaya da müzik oh.

Yarini ben de merak ediyorum. Özellikle sen ve Özgü için. ^^ Bol bol gezin. ^^

daenambo, sikma canini daha çok günler var. ^^

http://www.korea-fans.com/forum/hatay-ko...pid1843871 Sunu sonradan çevirttim. En azindan ne dedigini simdi anliyoruz. ^^

Spoiler göster
Biggrin ben nasil her sefer de gelmeyi basardim anlamiyorum . bu bulusma da resim çekinemedim cry ve eger 4. bulusmamiz olursa kesin gelemiyorum çünkü aksam olur büyük ihtimalle Biggrin ah bu benim a-sosyalligim persembe günü sinav sonuçlari açiklaniyorum eger ingilizce sinav puanim iyiyse artik bende bir kayseri ögrencisi olmaya adayim demektir Biggrin belki ozaman bu a-sosyalligimi yenerim Biggrin hepinizi çok sevdim Biggrin Kalp
[Resim: mfn06.gif]
Spoiler göster

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise