yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hard Rock Cafe Seoul (하드록카페 서울)
#1
Hard Rock Cafe Seoul (하드록카페 서울)


[Resim: 9GooX3.jpg]

Adres: 300, Olympic-ro, Songpa-gu, Seoul

Telefon: +82-2-1330 (Korece, İngilizce, Japonca, Çince)
Daha fazla bilgi için: +82-2-418-7625

Yiyecek Çeşitleri: Batı yemekleri/ 1)Orijinal Efsanevi Burger: füme edilmiş domuz pastırması, en iyi kızarmış soğan halkası, çıtır lahana ve olgunlaşmış asma domates içeriyor. / 2) Hanu (Kore sığır eti) 1++ Bonfile biftek: Hanu etinden kaynaklı kaliteli mozaik bonfile biftek.

Anasayfa (İngilizce)

Tanıtım:

Hard Rock Cafe Seoul, Jamsil'de bulunan, Seul'ün en büyük yeni simgelerinden biri olan ikonik Lotte World Alışveriş Merkezi'nin bulunduğu bölgededir. Masanızdan Seul ve Seokchon Gölü'nün açık panoramik manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Restoran girişte, yabancı ve yerel müzisyenlerin performanslarını sergilediği ücretli yere ve bara sahip. Bu şık restoran nefis Kore yemeklerinden ilham alarak yabancı şefler tarafından hazırlanan el yapımı efsanevi burgerleriyle iftihar ediyor. Dükkanda ise çeşitli koleksiyon ve tişörtler gibi meşhur dünya Hard Rock ürünleri satılıyor.

Hayırseverlik Hard Rock kültürünün büyük bir parçasıdır. Bon Jovi, John Lennon, Shakira ve Green Day gibi müzik dünyasının büyük isimleri kendi imzalarının olduğu tişört ve rozet imza serilerine katılmışlardır. Bu ürünlerden elde edilen gelirin büyük bir kısmı sanatçıların favori hayır kurumlarına gidiyor. Son imza kampanyası koleksiyonu 7 Grammy ödüllü Rihanna tarafından tasarlandı! Yüksek tavanlar, canlı müzik için bir sahne, dans pisti ve sanat sahnesindeki müzik ekipmanları biraraya gelerek size unutulmaz bir anı hazırlıyor.

Menü: Menüdeki bazı ürünlerin fiyatları belirtilmeden değişebilir.
ㆍBurgerler
ㆍBiftek
ㆍFüme et
ㆍSandviç & Salatalar
ㆍAperatifler
ㆍBaşlangıç yemekleri
ㆍKokteyl ve alkollü içecekler

Çalışma Saatleri: 10:30-24:00


English

Address: 300, Olympic-ro, Songpa-gu, Seoul

Inquiries: 1330 Korea Travel Hotline: +82-2-1330 (Korean, English, Japanese, Chinese)
For more info: +82-2-418-7625

Type / Specialty Menu: Western Food/1) Original Legendary Burger: Topped with smoked bacon, cheddar cheese, a golden fried onion ring, crisp lettuce and vine ripened tomato. / 2) Hanu (Korean Beef) 1++ Tenderloin steak: A world famous beef tenderloin steak, with top-quality marbling of its Hanu meat.

Homepage (English)

Introduction:

Hard Rock Cafe Seoul is located at the iconic Lotte World Mall in Jamsil, one of Seoul's greatest new landmarks. Enjoy an unobstructed panoramic view of Seoul and Seokchon Lake from your table.

The restaurant even has a retail shop as your enter, as well as a bar and live performances from house bands as well as other well-known international and local musicians. The posh restaurant boasts various cuisines, from their legendary home-made burgers to exquisite Korean inspired dishes hand crafted by internationally renowned chefs. The shop sells world famous Hard Rock merchandise, such as various collectibles and T-shirts.

Philanthropy is a big part of Hard Rock culture. Some of the biggest names in music, such as Bon Jovi, John Lennon, Shakira, and Green Day, have participated in their Signature Series T-shirt and pins program. A large part of the proceeds from these items go to the artist’s favorite charity. The latest Signature Series collection was designed by 7-time Grammy Award winning artist Rihanna! High ceilings, a stage for live music, a dance floor, and state-of-the-art music equipment come together to create an unforgettable memory for you.

Menu: Some menu items may differ slightly in price and are subject to change without notice.
ㆍBurgers
ㆍSteaks
ㆍSmokehouse
ㆍSandwiches & Salads
ㆍStarters
ㆍEntrees
ㆍCocktails and alcoholic beverages

Operating Hours: 10:30-24:00

Kaynak/ Source
Cevapla
#2
[Resim: qEMMqD.jpg]

[Resim: MkppYQ.jpg]
Cevapla
#3
Teşekkür ederiz.

>>> https://www.facebook.com/KoreaFansTourism/?fref=ts
Cevapla
#4
Teşekkür ederiz. Smile
#소고했어요 #종현아
#RIP
1990 - ∞
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise