yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
First Love / 첫사랑 (1996)

First Love / 첫사랑 (1996)

[Resim: photo265941.jpg]

Tür : Dram
Oyuncular :
Bae Yong Jun,
Choi Soo-jong,
Choi Ji-Woo,
Lee Seung Yun
Yönetmen : Lee Eung-jin
Senaryo : Choi So-hye
Bölüm Sayısı : 66
Süre : 60'

Konusu:

Zengin ailesinin tek kızı olan Hyo-kyeong, ebeveynleri tarafından Hyo-kyeong'un özel eğitmeni olan zengin beyefendi Suç-jin'le evlenmeye zorlanır. Ancak Hyo-kyeong, yoksul Chan-hyuk'a âşıktır. Hyo-kyeong onun bebeğini dünyaya getirir. Sonra, Chan-hyuk'un ölüm haberi üzerine Suk- jin'le evlenmeye karar verir. Chan-hyuk'un erkek kardeşi Chan-woo, ailesine zarar veren insanlardan intikam almaya çalışır.

Bu dizi tipik bir melodramdır, ama gerilim, siyasi konuları da barındırır.

(Özet: sunshine)

.....................

-------------------------------------------------------------------------

English:

Release Date:
June 7. 1996 - April 20, 1997
Language: Korean
Country: South Korea

Plot:

Hyo-kyeong, the only daughter of the rich family, is forced by her parents to marry Suk-jin, a rich man who has been Hyo-kyeong’s private tutor. However she is in love with Chan-hyuk who is poor but has own gut. Hyo-kyeong bears his baby. Yet, with the news of Chan-hyuk’s death, she comes to marry Suk-jin in the end. Chan-woo, who is Chan-hyuk’s brother, vows revenge on the people who harm his family. This is a typical melodrama but tension and political maneuver between families add more fun and excitement to views. This love story contrasts the relationship between family and love.

Cast:
Bae Yong Jun,
Choi Soo-jong,
Choi Ji-Woo,
Lee Seung Yun

Source: (Wikipedia)
Olabilir çok benziyor bence.
Hakkınızı helal edin. ~
Paylasim için tesekkürler. ;)
Kurallara uymadıgı için imzanız silinmiştir.
Gєzgιη'ѕαιℓσя

Güzel resimler tesekkürler.
[Resim: jang1lv2.jpg]
[Resim: jang2fn3.jpg]
[Resim: pic00002nf5.jpg]
[Resim: pic00003gp9.jpg]
[Resim: pic00004ej4.jpg]
[Resim: pic00005at3.jpg]
[Resim: pic00006ur6.jpg]
[Resim: pic00007io6.jpg]
[Resim: pic00008hc8.jpg]
[Resim: pic00009xl4.png]
[Resim: pic00010hc0.jpg]
[Resim: pic00013tq0.jpg]
[Resim: pic00014bh2.jpg]
[Resim: pic00016vx0.jpg]

[Resim: duman222ru2.jpg][URL=http://imageshack.us][IMG]
Dizinin bütün bölümlerini izledim KBS WOLD de oynadi ingilizce alt yazili idi, inanin her bölümde agladim cumartesi aksamlari izliyordum arka arkaya iki bölüm veriyordu kanal, çok güzel bir ask vardi dizide yine bizim Cohi Soo muz imkansiz ask yasiyordu, ama sonunda sevgilisi herseye ragmen ona kosmustu, kiz çok zengin bir ailenin kiziydi Choi ise fakir ama gururlu bir ailenin büyük oglu idi. Yani biraz bizim eski türk filimlerinin dizi versiyonu gibi bir seydi ama izledigim en güzel dizilerden biriydi, yine oynasa yine izlerim büyük bir zevkle.
Song II Gook Ve Papatya

papatya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dizinin bütün bölümlerini izledim KBS WOLD de oynadi ingilizce alt yazili idi, inanin her bölümde agladim cumartesi aksamlari izliyordum arka arkaya iki bölüm veriyordu kanal, çok güzel bir ask vardi dizide yine bizim Cohi Soo muz imkansiz ask yasiyordu, ama sonunda sevgilisi herseye ragmen ona kosmustu, kiz çok zengin bir ailenin kiziydi Choi ise fakir ama gururlu bir ailenin büyük oglu idi. Yani biraz bizim eski türk filimlerinin dizi versiyonu gibi bir seydi ama izledigim en güzel dizilerden biriydi, yine oynasa yine izlerim büyük bir zevkle.

Emine abla bunu duyduguma çok sevindim. Bilgi içinde ayrica tesekkürler... Sende bu dizinin bölümleri varsa bize videolarini kesip biraz da olsa ekleyebilir misin? Ya da resimlerini çekip ekleyebilir misn? Smile Ilk defa bu dizi hakkinda bu kadar bilgiye sahip oldum Türkçe olarak. Çok sagol...
Hakkınızı helal edin. ~
Tugba bu adrese gir hosuna gidecek iste bahsettigim sarki ve diziden görüntüler.
http://uk.youtube.com/watch?v=2uQfE-PXMEM
Song II Gook Ve Papatya

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi