yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coma / 코마 (2005)

Coma / 코마 (2005)

[Resim: comal.jpg]

Adı: 코마 / Coma
Tür: Korku, Gerilim
Bölüm Sayısı: 5
Yayınlandığı Kanal: OCN
Yayın Dönemi: 2005

Konu

Manwon Hastanesi kapılarının ardında korkunç gerçekler saklar. Bu sırlardan en büyüğü ise 'on yıldır' hastanede yatan hastaların esrarengiz bir şekilde yanmalarıdır. Bütün bu kötü olaylar komada yatmakta olan 'Lee So Hee' tarafından pisişik bir şekilde gerçekleştirilir. Yıllardır yaşanan tıbbi kazalar sonucu hastanenin itibarı kalmadığından kapatılması gerekmektedir. Ancak, hastanenin kapıları kapatılacağı zaman asıl kapısı açılır ve yıllardır gizemini koruyan olaylar bir 'intikamla' açığa kavuşmaya başlayacaktır.

Çeviri: Orion-gng

Oyuncular

Lee Se Eun (Yoon-Young)
Cha Soo Yeun (Lee So-Hee)
Myung Ji Yeon (Hemsire Kang)
Lee Jung Hun (Doktor Jang)
Kim Won Hee (Dedektif Choi)

Yönetmen: Jung Jae Jin
Dekoratör: Lee Young Jin

English

Title: 코마 / Coma
Genre: Horror, Thriller
Episodes: 5
Broadcast Network: OCN
Broadcast Period: 2005

Synopsis

Behind the doors of Namwon Hospital lies a chilling secret, one that the hospital's inhabitants have kept buried for the last 10 years, and all centered around one coma patient, Lee So Hee. With the hospital's reputation steadily declining from countless medical accidents over the years, it is forced to shut down. However, as the hospital closes its doors, another opens, and secrets that have long been hidden come out with a vengeance.

Casts

Lee Se Eun (Yoon-Young)
Cha Soo Yeun (Lee So-Hee)
Myung Ji Yeon (Nurse Kang)
Lee Jung Hun (Doctor Jang)
Kim Won Hee (Detective Choi)

Director: Jung Jae Jin
Interior Designer: Lee Young Jin

Kaynak / Source

A, Robin Cook'un romani degil mi bu? Onun dizisi mi var, inanmiyorum. Okudum o kitabi, çok güzeldi, hayatimda okudugum en güzel kitapti. Keske yayinlasalar bu diziyi... Çok sag olun konu için. Smile
Çok güzele benziyor emegine saglik.
[Resim: 10.gif]
Aslinda ben merak ediyorum bu diziyi. Belki verirler sitede, istekte bulunacagim.
Korktum, bu ne ya? Saklan Paylasim için tesekkürler. Onay

♥ Lee Jae-Jin ♥ I wish I were a fish in your dish Biggrin

Kısa bir süre için çeviri yapamayacağım. (:
Tesekkürler. Saraydaki Mücevher'deki kötü hemsire burda basrol oynuyor.
Arkadaslar kitabi iki günde bitirdim... Çok güzel bir kitapti... Dizisini düsünemiyorum. Smile
Ya bunu Türkçe'ye çevirsinler ya lütfen, rica ediyorum. Böyle diziler çok güzel oluyor. =)
Degisik bir sey.
Izleriz insallah.
Tesekkürler.
Izleriz vakit olursa...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi