yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cain and Abel / 카인과 아벨 (2009)
Ilginç bir konusu var. Tanitim için tesekkürler.
-Rüyada ölürsen gerçek hayatta uyanırsın.
+Peki ya gerçek hayatta ölürsek?
-Ölürsün salak, bu yüzden gerçek hayat diyoruz.
...
+Amy, bir gezegen yutmuşsun!
-Hamileyim.
+Kocamansın!
-Evet, hamileyim.
+Şuraya bak, dünyalar çarpışıyor!
-Doktor, hamileyim.
Ay Allah'im.... Tüm sayfalarda ki yorumlari okudum resimlere baktim. Yemin ederim izlemis kadar oldum. Bu diziyi bir arkadasim önermisti bana ama ilk bölüm çöl falan hosuma gitmemisti. Simdi ne kadar hata yaptigimi anliyorum. Süper bir dizi ya.
Ama çok korkuttunuz beni dedim Cho In ölecek. Ölmemis çok sükür. Resimlerden anladigim kadariyla kötü kardes felç mi oldu?
Ay çok güzel bir dizi ya. Nasil izlemedim. Simdi de okullar baslayacak izleyemeyecegim. Aglama
Neyse yorumlar ve resimlerden Allah razi olsun. Allahrazi
Aferin Koreli yönetmene. Onay Baksaniza kötü sonla bitmedi çok sükür çok korkuyordum ya. Saklan
Ama bir seyi merak ediyorum. Suan 45. sayfadayim. Diziyi bitirdiniz. 77. sayfaya kadar ne var. Ban Simdi onlarida okuyacagim. Onay
Arkadaslar bu konu çok güzel açilmis ve çok güzel devam ettirilmis. Resimler özetler yorumlar süperdi. Super

[Resim: 18yorum.jpg]

*

JangAşina ~
Bu güzel tanitim için tesekkürler. Smile
Ben de tüm bölümleri indirdim sükürler olsun. Happy0064
Yarin izlemeye basliyorum.

I'm Sorry I Love You'nun tüm bölümleri inmedi ne yazik ki o yüzden bu diziyi indirebildigime çok sevindim. Smile

So Ji yine harikalar yaratmistir eminim ki...
Spoiler içeren mesajlar oldugu için forumu okumadim.
Fotolara da bakmadim daha bu yüzden.

Merakla bekliyorum izlemeyi. Hihi. Biggrin
Tek kelimeyle harika bir diziydi sonunda izledim ve bugün bitirdim. Sarhos
Ah ah So Ji'm neler çektin sen öyle. Dertli
Bekledigim gibi kötü bir son olmadi. Biggrin
Sen her zaman harikasin Ji Sub. Opucuk
Ben izlemedim ama güzel bir diziye benziyor. Izlemeyi de çok isterim tanitim için tesekkürler.Onay
So Ji Sub, Shin Hyun Joon, Han Ji Min oynuyorsa bu dizi kesinlikle mükemmeldir. Biggrin
Emeginize saglik, konu için tesekkürler. Gozlukgulmek
Herşey Değişti, Hiç bir zaman hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...

Tüm dünya vazgeç dediğinde,umut fısıldar;
"Bir kez daha dene."
Ben de 2 gün önce izlemeye basladim, tek kelimeyle harika bir dizi... Muhakkak izleyin, eger izlemezseniz çok sey kaçirmissiniz demektir.

Acaba sonu nasil olacak? Çok merak ediyorum, her bölümde ayri bir aksiyon, heyecan... So Ji Sub olur da o dizi hiç güzel bir dizi olmaz mi? Abaza
[Resim: 79844864.gif]
Loving you and waiting forever...
Spoiler göster
Daha yeni bitirdim bu diziyi ve hala da etkisindeyim. Çok iyi bir temel üzerine kurmuslar diziyi.
Izlerken hiç sikilmadim hatta bir sonraki bölümün videosu dolsun diye duvarlari tirmaladim her seferinde. Kardesligin ne oldugunu sorgulatiyor. Kadro da süper zaten. Her bir oyuncu döktürmüs. Ama en çok Han Ji Min'i ve So Ji Sub'u begendim. Öyle oynamis ki Ji Min aksanini ben bile farkettim.
Izledigim en iyi k-dramalardan biriydi. Hatta belki en iyisiydi. Emin degilim bu konuda.
Izlemediyseniz siddetle tavsiye ederim.
Son olarak paylasim için tesekkürler. Fotograflar çok güzel. Smile
Off off... Öldürdü bu dizi beni. Basta gayet sert ve etkili geçen hastane yasami -ki bu sahneler doktor olmak isteyen birini çok etkiliyor-, sonra saf bir ask... Ama çok da birden bire degildi, yani Seon Young eger abisiyle sevgili olmasaydi bence Young Ji'ye asik olmazdi, ama Oh Gan Ho dönemini de unutmamak lazim. Beni çok duygulandiran bir diziydi, özellikle müzikleri muhtesem...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi